Anasayfa / Bayern Munich / FC Bayern Munich – CSKA Moskova İddaa Tahmini 19.11.20

FC Bayern Munich – CSKA Moskova İddaa Tahmini 19.11.20

Turkish Airlines Euroleague 10. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Perşembe saat 22:30’da CSKA Moskova ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Bayern bu sezonun tartışmasız flaş ekibi, çok formdalar ve herkese kafa tutabilecek durumdalar. Koç Trincheri yönetiminde makine düzeninde bir basketbol oynuyorlarki 9 maçta sadece 2 kere yenilirken bunlardan biri de uzatma sonunda gelen bir kayıptı. Evlerinde oynadıkları maçlarda tek kaybı denk rakipleri Milano, karşısında uzatma sonunda 2 sayı farkla almışlardı. Son maçlarında da İstanbul’da temsilcimiz Anadolu Efes karşısında sergiledikleri dirençli oyunla ne kadar inatçı bir takım olduklarını göstermişler, geriden gelerek 71-74 kazanmayı bilmişlerdi. Önemli bir eksikleri yok.

CSKA sezona istediği gibi başlayamamış olsa da son haftalarda ritm bulmuş bir ekip, neden şampiyonluk favorilerinden biri olduklarını gösteriyorlar. 4 maçtır kaybetmiyorlar, son olarak zorlu Zalgiris deplasmanından 9 sayılık farkla galibiyet çıkarmışlardı. Bir önceki deplasman maçlarında da net bir oyun ortaya koyamasalar da Pana’yı 6 sayı farkla yendiler. James’in ritmini bulması ve iki kanat oyuncusu Clyburn ile Hilliard’ın ona çok iyi eşlik etmeleri sayesinde hücumda hiç zorlanmıyorlar. Strelnieks ile Voigtmann’ın bu maçta da oynaması beklenmiyor. 

Bayern’in makine düzeninde oynamasını sağlayan isimler Baldwin, Lucic, Zipser ve genelde kenardan gelerek sınırlı sürelerde çok verimli bir oyun sergileyen Reynolds. Koç Trinchieri her oyuncusundan maksimum verim almayı başaran bir koç. Bu maçta da James, Hilliard, Clybrun üçlüsüne karşı Baldwin, Babb, Zipser, Lucic gibi sert ve savunma yönü kuvvetli isimlerle önlem alacaklarını, yine dirençli bir oyun ortaya koyarak 40 dakika sonunda kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

FC Barcelona – Valencia İddaa Tahmini 01.12.20

İspanya Liga Endesa 17. hafta mücadelesinde FC Barcelona Salı saat 23:15’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa …