Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 26.09.21

FC Bayern Munich – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 26.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftası mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 19:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Bayern koç Trinchieri ile yola devam ederken kadrosunda da değişikliklere gitti. Baldwin ve Reynolds gibi iki önemli ismi kaybettiler ama Obst, Jaramaz, Walden, Hilliard, DeShaun Thomas, Rubit, Hunter hamleleriyle kadrolarını güçlendirmeyi başardılar. Hazırlık döneminde ise genelde iyi sonuçlara imza attılar ama tabi henüz adaptasyon sürecini tamamlamış değiller. Verona’ya ve Virtus Bologna’ya 90 sayı atarak kazanırken, Cedevita’ya 74-68 ve Kızıl Yıldız’a ise 68-70 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Ulm ise koç Lakovic yönetiminde hazırlandığı sezon öncesi kadrosunu büyük ölçüde değiştirdi. Eski Tofaşlı Christon, Per Gunther, Karim Jallow, Thomas Klepisz, Blossomgame, Phillips, Felicio gibi isimlerle yeni sezonda hem EuroCup hem de BBL’de ayakta kalmaya çalışacaklar ancak işlerini zor olduğunu söyleyebiliriz ki hazırlık maçlarında da çok iyi performanslar görmedik. Özellikle savunmanın daha oturmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. İki önemli rakibe karşı da bunu görmüştük. Şampiyon Efes’e 88-69 ile kaybederken, Partizan’ı yenerken bile 84 sayı görmüşlerdi potalarında.

İki takımın kadro kalitesine ve tecrübe seviyesine baktığımızda Bayern elbette bu maçın ağır favorisi. Üstelik ev sahibi avantajına da sahipler. Dolayısıyla sezonun açılış maçında hata yapmayacakarını düşünüyorum. Yine de handikap konusunda biraz çekimser davranacağım, sonuçta iki takım da tam olarak hazır değil. Ama Bayern’in Walden, Hilliard, Lucic, Thomas, Weiler-Babb gibi hücum silahlarını düşününce Ulm’un yumuşak savunması karşısında sonuçtan bağımsız olarak 85 sayıları görmesi beklenen bir durum olacaktır. Bu nedenle de tercihimi Bavyera ekibi için açılan baremden üst olarak yapacağım. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.52
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …