Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Tubingen İddaa Tahmini 28.04.24

FC Bayern Munich – Tubingen İddaa Tahmini 28.04.24

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 19:30’da Tubingen ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 ev sahibinin limitini 94.5 olarak açıklamışlar.

Bayern, Euroleague defterini kapattıktan sonra yani sadece lige konsantre olunca kalitesi ve seviye farkını göstermeye başladı. Son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak 23 galibiyete ulaştılar ve bu sayede de liderlik koltuğunu Alba ile paylaşmaya başladılar. Evlerindeki son maçlarında konuk ettikleri zayıf ekiplerden Braunschweig’ı 91-61 gibi net bir skorla geçmişlerdi. Geçen hafta ise düşme adaylarından Heidelberg’e deplasmanda 89-82 ile kaybederek soğuk bir duş aldılar…

Tubingen bu sezonun en zayıf halkası konumunda. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda 29 maçtan sadece 6 galibiyet elde edebildiler… Temel sıkıntılarının ise savunma olduğunu biliyoruz, potalarında ortalama 97 sayı görüyorlar! Deplasman karnelerine bakınca ise durumun daha da kötü olduğunu görüyoruz, evden uzaktaki son 3 maçta potalarında sıraısyla 112 sayı, 96 sayı ve 113 sayı görmüşlerdi.

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya gerek yok sanırım, Bayern her alanda rakibinden üstün olan ve ligin şampiyonluk favorilerinden biri konumunda bulunan bir ekip. Geçen hafta Heidelberg deplasmanında aldıkları şok yenilgiyi unutturmak adına bu kez evlerinde bir diğer zayıf rakip Tubingen karşısında dominant bir oyun sergileyeceklerini, Bolmaro, Edwrds, Francisco, Lucic, Bonga gibi silahlarla kazanırken savunması yol geçen hanı olan rakibin potasına da en az 95 sayı bırakabileceklerini öngörüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (94.5) – 1.48
Best10 Oranı: EvSahibi ÜST (94.5) – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …