Güncel
Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern Munich – Virtus Bologna İddaa Tahmini 11.09.21

FC Bayern Munich – Virtus Bologna İddaa Tahmini 11.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Almanya Audi Dome’da düzenlenen Magenta Sport Cup mücadelesinde ev sahibi FC Bayern Munich Cumartesi saat 19:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 1.72 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Trinchieri ile yola devam etmeyi tercih eden ve istikrardan yana olduğunu gösteren Bayern, kadrosunda ayrılan isimlerin yerlerini doldurmaya çalıştı yaz döneminde. Ancak açıkçası Baldwin ve Reynolds’un yerlerini tam olarak dolduramadılar. Walden ve Hunter hafif kaldılar bana göre. Diğer taraftan Seeley ile yolları ayırıp Hilliard aldılar, pek bir gelişme gösteremediler bu pozisyonda da. Johnson’ın yerine 4 numaraya Thomas ve Rubit hamleleri ise pota altını biraz olsun toparlamalarını sağladı diyebiliriz. Ellerindeki Lucic ve Weiler-Babb’ın performansları onlar adına çok belirleyici olacak. Son hazırlık maçlarında bir diğer EuroCup takımı Cedevita’ya 74-68 kaybetmişlerdi. 

Koç Scariolo’yu göreve getiren Serie A şampiyonu Bologna ise kadrosunu ciddi anlamda güçlendirdi ve EuroCup şampiyonluğu yani Euroleague bileti için ne kadar güçlü bir aday olduğunu göstermiş oldu rakiplerine. Kevin Hervey, Ekpe Udoh, Mam Jaiteh uzun rotasyonundaki yeni silahları olurken Milos Teodosic, Marco Belinelli ve Kyle Weems de guard ile forvet rotasyonunda takımın en önemli silahları olacaklar. Son hazırlık maçlarında ise Pesaro’yu 92-83 ile geçmeyi bilmişlerdi. Hazırlık döneminde Jaiteh form grafiği ile göz dolduran isimdi. 

Bologna’nın başında koç Scariolo’nun olması ve kadrolarında Udoh, Jaiteh, Teodosic, Weems, Hervey, Udoh gibi isimlerin olduğunu düşündüğümüzde iki Euroleague takımının karşılaşacağını söylemek yanlış olmaz. Pota altında sorun yaşayabileceğini düşündüğüm Bayern karşısında özellikle boyalı alanda üstünlük kuracaklarını  düşünüyorum. Zor bir maç olacak, denk güçlerin kapışması olacak ama daha hazır görünen Bologna’nın pota altını verimli kullanıp kazanacağını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da yüksek skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Eurocup Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Dnipro – Trefl Sopot İddaa Tahmini 29.09.21

Bulgaristan’ın Sofya kentindeki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup elemeleri yarı final mücadelesinde Dnipro Çarşamba saat …