Anasayfa / Deportivo Campoalto / Felix Perez Cardozo – Deportivo Campoalto İddaa Tahmini 12.09.23

Felix Perez Cardozo – Deportivo Campoalto İddaa Tahmini 12.09.23

Paraguay Ligi kapanış etabı mücadelesinde Felix Perez Cardozo Salı günü saat 02:30’da Deportivo Campoalto ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cardozo ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 7. maçlarının ardından sadece 2 galibiyette kaldılar. Hedefledikleri ilk 4 yarışından 2 galibiyet geride kalmış durumdalar… Son 2 maçlarında güçlü rakiplerle, zirvedeki ekiplerlel karşılaştıklarını ve savunmada sınıfta kaldıkları gibi üretimde de kısır performanslara imza attıklarını belirtelim. San Jose karşısında 76 ve Olimpia karşısında sadece 66 sayıda kalarak ciddi farklar yemişlerdi…

Campoalto ise ligin en zayıf takımı, 8 maçtan 0 çektiler ve halen galibiyete ulaşamayan tek takım konumundalar. Özellikle son 2 maçlarına baktığımızda skor üretimi konusunda tam anlamıyla sınıfta kaldıklarını görebilriiz. O iki deplasmanda maçında önce Olimpia karşısında 54 sonra da Libertad karşısında sadece ama sadece 52 sayı üretebilmişlerdi… O son maçı 66-52 ile kaybettiklerini, en azından savunmada iyi iş çıkardıklarını da belirtelim.

Ligin en zayıf iki takımının karşılaşmasını izleyeceğimizi söylesek yanlış olmaz. Gerek puan tablosundaki durumları gerekse son maçlarda sahaya koydukları basketbol bize bunu gösteriyor zaten. Diğer yandan iki takımın da skor üretimi konusunda çok zorlandığını biliyoruz ki zaten yakın zamanda, 25 Ağustos’da Campoalto’nun sahasında karşılaşmışlar ve bizlere 152 sayı izletmişlerdi. Misafir konumundaki Felix 65-87 ile rahat kazanmıştı. Bu maçta da bizlere düşük tempoda, kısır bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (155.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …