Anasayfa / Arjantin Ligi / Ferro Carril – Zarate Basket İddaa Tahmini 21.05.24

Ferro Carril – Zarate Basket İddaa Tahmini 21.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde Ferro Carril Salı günü saat 02:00’da Zarate Basket ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Ferro ligin orta altı takımlarından birisi. Ancak son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve formda olduklarını biliyoruz, bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar. Yani ilk 12 sıra, play-off bileti için şansları devam ediyor. 2 maçları eksik ve en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyetlik fark var, kapatabilecek durumdalar. Ayrıca evlerindeki son 4 maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim, son olarak Independiente de Oliva’yı 12 sayı farkla geçmeyi bildiler. 

Zarate de ligin orta altı takımlarından birisi. 16 galibiyetleri var ve 12. sıradaki rakipleriden 1 maçları eksik. Evet onlar da son 3 maçlarını kazandılar ve formdalar. Ancak şunu da belirtmemiz lazım ki bu galibiyetlerin tamamı iç sahada gelmişti. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Son deplasman maçlarında ise konuk oldukları La Union’u son nefeste 3 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 

Puan tablosunda iki denk takım olduklarını görsek de Ferro’nun son dönemde çok daha formda olduğunu, özellikle evlerinde etkili olduklarını biliyoruz. Diğer yandan Zarate’nin ise 3 galibiyetlik serilerinin evlerinde geldiğini, deplasmanlarda zorladıklarını biliyoruz. İlk 12 sıra yani play-off yarışında kritik olacak bu karşılaşmayı ev sahibi ekibin kazanacağını, rakibin direncini en geç 3. çeyrekte kırarak handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …