Anasayfa / Alba Berlin / Frankfurt – Alba Berlin İddaa Tahmini 07.06.20

Frankfurt – Alba Berlin İddaa Tahmini 07.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvasının 2. gününde B grubu mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 16:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Maç yine Audi Dome’da ve taraftarlara kapalı oynanacak. İddaa Alba’nın galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için oranı 160.5 olarak belirlemiş.

Frankfurt sezon askıya alınana kadar 21 maçtan sadece 6 galibiyet çıkarabilmiş ve kendisine 14.sırada yer bulabilmişti, play-off yarışından tam 5 galibiyet uzakta yer alıyorlardı. Turnuva öncesi koç Gleim önemli skorerlerinden Mobley’i kaybetti ama buna karşın tecrübeli forvet Polas Bartolo ve genç uzun Masiulis’i kadroya katarak güç kazandılar. Lamont Jones, Quantez Robertson ve Kratzer liderliğinde güçlü Alba karşısında sürpriz kovalayacaklar.

Alba sezon askıya alınana kadar 19 maçtan 14 galibiyet çıkarmış ve 4.sırada yer alıyordu. Koç Reneses’in ekibinde önemli bir eksik yok. Bu maçta da turnuva boyunca da Siva, Eriksson, Hermannson ve Sikma gibi yıldızların liderliğinde favorilerden biri olduklarını göstermeye, sahada kanıtlamaya çalışacaklar. Sezon askıyaya alınana kadar yüksek tempoda oynayıp etkili hücum performansları izletmişlerdi bizlere, bu turnuvada da farklı bir performans beklemiyorum onlardan.

İlk gün maçlarında gördük ki takımlar pek de savunma yapmaya niyetli değiller. Covidin etkisiyle oyuncuların zaman zaman fiziksel temastan kaçındıklarını ve bunun da savunmaları yumuşattığını gördük. Alba zaten Hermannsson ve Siva gibi yüksek tempolu guardlara sahip. Frankfurt’un da onları savunmada durdurabileceğini hatta yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. İlk gün maçları gibi bol skorlu geçmesini beklediğim maçta favori Alba’nın da hata yapmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (159.5) – 1.62
Bets10 Oranı: MS 2 & ÜST (160.5) – 2.19
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …