Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 25.03.22

Frankfurt – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 25.03.22

Almanya easyCredit BBL 27. hafta mücadelesinde Frankfurt Cuma saat 21:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 79.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 80.5 olarak belirlemiş.

Frankfurt ligin düşme adaylarından biri, 24 maçtan sadece 6 tanesini kazanabildiler ve 17. sırada yer alıyorlar. Genelde üretimde sorun yaşadıklarını, savunmada iyi iş çıkardıklarını ama bunun maç kazanmak için yeterli olmadığını gördük. Son dönemde kendileri gibi alt sıralarda bulunan ya da ligin orta altı, vasat takımlarıyla karşılaştıkları için onları düşük skorlarda tutarak maçta kalmayı bir nebze de olsa kalmayı başarmışlardı ama bu kazanmalarını sağlamamıştı. Cherry, Moore ve Marcel Ponitka üçlüsünün yanına istikrarlı skor opsiyonları koyamadıkları sürece de kazanmaları kolay olmayacak. 

Koç Lakovic yönetimindeki Ulm ise ligin kalbur üstü takımlarından biri. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 16 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Oyunun hücum tarafında da gayet iyi işlere imza atıyorlar, bu sezon BBL sahnesinde rakip potalara ortalama 84 sayı gönderdiler. Son 2 resmi maçlarını EuroCup sahnesinde oynamışlar ve yine hücum performansları ile ön plana çıkmışlardı, önce içerde direnmelerine rağmen Granca’yta 93-94 ile kaybetmişler, sonra deplasmanda denk rakiplerinden Bourg’u 72-85 ile geçmişlerdi. Christon, Blossomgame, Thornwell üçlüsü takımın skor yükünü çekiyorlar.

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sahada son haftalarda oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Ulm ligin güçlü ilk 4 adaylarından biri. Frankfurt gibi zayıf bir rakip karşısında deplasmanda da olsalar sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Ama handikap riskine girmek istemiyorum. Bunun yerine bir kez daha Christon liderliğindeki etkili Ulm hücumlarına güvenceğim. Frankfurt savunmasının onları zaman zaman yavaşlatabileceğini düşünsem de 40 dakika sonunda 80 sayının altında tutabileceklerini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (79.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (80.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …