Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Frutti Extra Bursaspor – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 11.11.20

Frutti Extra Bursaspor – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 11.11.20

7DAYS EuroCup 7. hafta mücadelesinde Frutti Extra Bursaspor Çarşamba saat 20:00’da Cedevita Olimpija ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oran açmamış bu maça.

Temsilcimiz sakatlıkların ve eksik oyuncuların etkisiyle zor günler yaşıyor. Pazartesi yine Cedevita ile oynadıkları maça 8 kişi ile çıkmışlardı. Bu maçta Metin statü gereği forma giyebilecek ama bu kez de Ender sakatlar listesine eklendi Can ve Newman ile beraber. Ayrıca bildiğiniz gibi Hamilton da kadro dışı bırakılmıştı. Dolayısıyla bu maçta da 8 kişilik bir rotasyonla oynamak zorunda kalacaklar. İlk maçta 2-3 çeyrek fena direnmemişler ama 3. çeyreğin ortası ile başlayan süreçte oyundan iyice düşmüşler, 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Cedevita için burada oynayacağı 2 maç çok kritik. Hem Bursa’nın eksiklerinden faydalanmak istiyorlar hem de 6. maçta 4. galibiyeti alarak liderlik yarışında Gran Canaria ile Trento’nun gerisinde kalmak istemiyorlar. İlk maçta ikinci yarıda kadro derinliklerinin avantajını iyi kullanıp Blazic liderliğinde iyi hücum etmişler ve farkı açarak rahat bir galibiyet almışlardı. Bu maçta Birkan ve Munford üstündeki baskıyı biraz daha arttıracaklardır Can, Ender ve Newman’ın yokluğunda onların omuzlarındaki yükün ne kadar fazla olduğunu iyi biliyorlar.

Bursa’daki Newman, Hamilton, Ender, Can gibi eksiklerle beraber iki takım arasındaki kalite farkı iyice açılmış durumda. Sloven ekibinin temsilcimizi böyle formsuz ve eksik yakalamışken hata yapmayacağını, Perry, Blazic ve Brown liderliğinde yine rahat skor üreterek kazanacağını düşünüyorum. İlk maçta olduğu gibi ikinci yarıda temsilcimizin yorgun düşeceğini ve farkın açılacağını düşünüyorum. Hatta oranı yükseltmek isteyenler handikapı biraz daha arttırabilirler. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Neptunas – Lietkabelis İddaa Tahmini 05.12.20

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Cumartesi saat 18:00’da Lietkabelis ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 157.5 …