Anasayfa / Fuerza Regia / Fuerza Regia – Halcones Rojos İddaa Tahmini 02.09.23

Fuerza Regia – Halcones Rojos İddaa Tahmini 02.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Fuerza Regia Cumartesi günü saat 05:00’da Halcones Rojos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar.

Regia sezona iyi bir giriş yapmış, ilk 3 maçını kazanmıştı. Son maçta ise konuk olduğu Astros karşısında özellikle savunmada sınıfta kalmışlar ve 101-78 gibi can sıkıcı bir skorla ilk yenilgilerini almaktan kurtulamamışlardı… Şuana kadarki ortalamaları olan 84 sayının da altında kalmışlardı oyunun hücum tarafında. Frame-Wilson, Shonn Miller, Jerai Grant ve JJ Avila takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Rojos ise rakibini bir adım geriden takip ediyor, 4 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler. Bunun yanında onların da son dönemdeki performanslarına bakınca sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 2 maçlarında sırasıyla 180 ve 178 sayı üretilmişti… Quade Green, Isaac Hamilton, Michael Henry takımın en güvendiği skor opsiyonları konumundalar. 

İki takım da son maçlarda tempoyu yükseltti ve hücum odaklı bir basketbol sergiledi. Bunun yanında savunma dirençlerinin de düştüğünü belirtelim ki bu nedenle de bizlere 170 ve üstünde skorlar izlettiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Frame-Wilson, Miller, Grant, diğer tarafta Green, Hamilton, Henry üçlüsü varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum. Yani tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.67
Best10 Oranı: ÜST (163.5) – 1.95
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …