Güncel
Anasayfa / Galatasaray NEF / Galatasaray NEF – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 10.09.21

Galatasaray NEF – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 10.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Büyükçekmece’nin ev sahipliğinde düzenlenen Lake Cup mücadelesinde Galatasaray NEF, Cuma saat 17:00’da Semt77 Yalovaspor ile karşılaşacak. Bets10 sarı kırmızılıların galibiyeti için 1.42 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Sarı kırmızılılar koç Memnun yönetiminde son yıllarda yapılan hatalardan ders çıkarmış şekilde iyi ve uyumlu bir kadro kurdular. Bunun meyvelerini de hazırlık maçlarından toplamaya başladılar, yollarına dörtte dört ile namağlup devam ediyorlar. Üstelik takımın as skoreri Trimble’dan sakatlığı nedeniyle faydalanamadılar bu dönemde, 4 yabancı ile bu başarıyı yakaladılar. Bu turnuvadaki ilk maçlarında da ev sahibi Büyükçekmece’yi 76-81 ile geçmişlerdi. O maçta Purcell 18 sayı ve Sadık Emir Kabaca 13 sayı takıma liderlik eden isimler olmuşlardı.

BSL’ye TBL play-off şampiyonu olarak yükselen yeni ekiplerden Yalovaspor koç Yavuz ile yola devame derken kadrosunu güçlendirdi. Cossey, Jones, Williams üçlüsü arka alanda, Chassang ile Lee de ön alanda en önemli kozları durumunda. Şimdiye kadar 3 hazırlık maçı yaptılar ama galibiyetle tanışamadılar. İlk 2 maçta benzer skorlarla 87-77 Tofaş’a ve 88-77 Fenerbahçe’ye kaybederken son maçta ise Daçka’ iyi direnip 76-74 ile yenilmişlerdi. O maçta Lee 19 sayı ve Jones 15 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Galatasaray bu sezonun iddialı takımlarından bir olacağını önce kağıt üstünde kurduğu kadroyla sonra da hazırlık maçlarında sahaya koyduğu performansla gösterdi. Dört maçlarını da kazandılar ve bu maça namağlup çıkıyorlar. Moraller yerinde, özgüvenleri yüksek. Karşılarında kolay lokma olmadığını Daçka karşısında gösteren bir Yalova var ama özellikle sarı kırmızılıların yerli rotasyonundaki artılarını da kullanarak bu maçtan galibiyet çıkararak beşte beş yapabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Eurocup Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Dnipro – Trefl Sopot İddaa Tahmini 29.09.21

Bulgaristan’ın Sofya kentindeki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup elemeleri yarı final mücadelesinde Dnipro Çarşamba saat …