Anasayfa / Capitans de Arecibo / Gigantes de Carolina – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 26.05.24

Gigantes de Carolina – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 26.05.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Gigantes de Carolina Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibieti için oranı 1.47 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.65 olarak belirlemiş. 

B grubu ekiplerinden Carolina son dönemde formsuz, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar. 6 takımlı grupta yüzde 42.1’lik galibiyet oranıyla 5. sıradalar… Ayrıca evlerindeki son maçlarına baktığımızda orada da işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 2 maçlarında Ponce’ye de San German’a da dörder sayı farkla kaybetmişlerdi. Conditt, Goodwin, James Jr. takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Arecibo ise sadece bulunduğu A grubunun değil tüm ligin en iyi takımı konumunda. 20 maçtan tam 17 galibiyet çıkardılar, yüzde 85 gibi müthiş bir kazanma oranına sahipler! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında önce B grubunun lideri Caguas’ı uzatmada 2 sayı farkla sonra da Ponce’yi 11 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. Jahlil Okafor, Plummer, Liz, David Stockton takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Arecibo bu sezon çıktığı 20 maçta sadece 3 kere kaybetti, ligin tartışmasız en formda, en dominant takımı. Carolina ise evindeki son 2 maçını üst üste kaybetmiş olan, düşüşteki takımlardan birisi. Bu durumda evlerinde bile olsalar güçlü rakipleri karşısında bir sürprize imza atabileceklerini düşünmüyorum. Misafir takımın Okafor, Plummer, Stockton gibi silahlarıyla hanesine bir galibiyet daha yazdıracaklarını öngörüyourm. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.47
intobet Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …