Anasayfa / Gigantes de Carolina / Gigantes de Carolina – Grises de Humacao İddaa Tahmini 04.06.22

Gigantes de Carolina – Grises de Humacao İddaa Tahmini 04.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Gigantes de Carolina Cumartesi saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Carolina 18 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırabildi ve B grubunda kendisine 5. sırada yer bulabildi. Üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra son maçlarında konuk ettikleri Guayama’yı 97-87 ile geçerek moral bulmuşlardı. O maçta Mac 32 sayı, 8 ribaund, 4 asist, Aminu 17 sayı, 7 ribaund ve Waters 14 sayı, 12 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. Ayrıca bu maçtan önceki 2 maçta da bizlere yine yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi, o maçlarda sırasıyla 172 ve 224 sayı üretildiğini görmüştük.

Humacao ise rakibi ile aynı grupta 18 maçtan toplayabildiği 6 galibiyetle 6. ve son sırada yer alıyor. Son 5 maçlarında ise sadece 1 galibiyet alabildiler ve pek iyi durumda olmadıklarını biliyoruz, sadece grubun değil, tüm ligin zayıf halkaları arasında yer alıyorlar. Bu 5 maçlık kötü sekansta da ana problemleri savunmaydı, rakiplerin ortalamada 92 sayı üretmesine izin vermişlerdi. Son maçta lider Bayamon karşısında 13 sayı farkla kaybederken Amigo 18 sayı, 5 ribaund ve Rivera 12 sayı, 3 ribaund ile yegane çift haneli üretim yapabilen isimlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu zaten puan tablosundan da görebiliyoruz, aralarında sadece 1 galibiyet farkı var. Evet Humacao son haftalarda daha kötü bir performans sergiledi ama Carolina gibi tempoyu seven ve savunması yumuşak bir takım karşısında en azından hücumda kendilerine geleceklerini düşünüyorum. Amigo, Belardo, Horton, Parker-Rivera, Swing, Rivera gibi silahlarını devreye sokarak 80-85 baremine çıkacaklarını, buna karşın savunmada yine problem yaşayacaklarını, Carolina’nın da Mac liderliğinde onlara ortalamaları olan 90 ve üstü sayıyı göndereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (175.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …