Anasayfa / Basquet Girona / Girona – Granada İddaa Tahmini 28.01.24

Girona – Granada İddaa Tahmini 28.01.24

İspanya Liga Endesa 20. hafta mücadelesinde Girona Pazar günü saat 14:30’da Granada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Girona son 5 maçını üst üste kaybetti ve ligin kötü takımlarından birisi. Ancak bu kötü seriye rağmen topladıkları 7 galibiyetle düşme hattından bir adım da olsa uzak kalmayı başardıklarını da söyleyelim. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında kayıp yazarken bir diğer ortak noktanın da savunmadaki yumuşak performans ve yüksek skor olduğunu hatırlatalım, sırasıyla 178 ve 170 sayı izletmişlerdi bize.

Granada ise son 4 maçından 3 tanesini kaybetti, onlar da kötü bir sekans içindeler. Ayrıca rakipten bir adım gerideler, 6 galibiyetle düşme hattında yer alıyorlar Breogan ve Palancia ile beraber. Deplasman karnelerine baktığımızda 3 maçtan ikisini kaybettiklerini ve savunmada sorun yaşadıklarını görmüştük, sırasıyla Malaga’dan 92 sayı ve Breogan’dan 85 sayı yemişlerdi. 

Puan tablosundaki yerleri açısından da son haftalarda ortaya koydukları basketbol seviyesi ve performans açısıdan da denk iki takımın kapışmasını izleyeceğiz ki bu kapışma düşme hattını direkt olarak ilgilendiriyor. Ev sahibi bu maçı kazanabilirse düşme hattı ile aradaki farkı 2 galibiyete çıkararak rahat bir nefes alacak, misafir takım ise kazanabilirse Girona’yı da aşağıya yanına çekmiş olacak. Savunmaları yumuşak olan iki denk takımın karşılaşmasında oluşmasını beklediğim bu çekişmeli mücadelenin iki skoru yukarı taşıyacağını, iki takımın da zorlanmadan 80 baremini aşabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.47
Betroad Oranı: ÜST (164.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …