Anasayfa / Dubrava / GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Sibenka ligin formda takımlarından birisi. Son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak 8. sıradan play-off potasına girmiş oldular. Evlerindeki son maçta Dinamo Zagreb karşısında dominant bir oyunun ardından 98-74 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. O maçta Babic 22 sayı, Lukic 17 sayı, 9 ribaund, Perkovic 14 sayı, 10 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Dubrava ise ligin vasat takımlarından birisi. Nitekim son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar… Şuanda 10. sıradalar ve düşme hattından sadece 2 adım uzaktalar, yani tehlikeli sularda yüzmeye başladılar artık! Evden uzaktaki son 2 maçlarına baktığımızda ise sırasıyla Split’den 19 sayı ve Dubrovnik’den 6 sayı fark yediklerini gördük. Son olarak 16 Şubat’da kupa maçında güçlü Cibona’ya evlerinde de olsa direnememişler ve 13 sayı fark yemişlerdi. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde ciddi farklar olmayabilir ama form grafiği ve son dönemde sahaya yansıyan basketbol kalitesine bakacak olursak Sibenka’nın her alanda rakibinden bir adım önde olduğunu görebiliriz. Üst üste aldıkları galibiyetlerle play-off potasına girmiş durumdalar ve bu seriyi sürdürmek istiyorlar. Zayıf rakipleri karşısında Babic, Lukic, Perkovic gibi formda silahlarının liderliğinde hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Rasta Vechta – Oldenburg İddaa Tahmini 13.04.24

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi günü saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. …