Anasayfa / NBA / Golden State Warriors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 18.02.21

Golden State Warriors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 18.02.21

NBA normal sezon maçında Golden State Warriors, Perşembe sabaha karşı saat 06:00’da Miami Heat ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 222.5 olarak belirlerken, bets10 bu sayıyı 224.5 olarak açıklamış.

Golden State Warriors, Batı konferansının play-off treninde yer bulmak için mücadele vermeye devam ediyor. Şu an için 8. sıradalar ve iyi bir form grafiğine sahipler. Konuk ettikleri güçlü Brooklyn’e söz geçiremeseler de, sonraki gece zayıf Cleveland’ı 31 sayıyla mağlup ederek rakiplerine gözdağı verdiler. Wiseman’ın yokluğunda pota altını pek tercih etmiyorlar. Bir nevi pivotsuz oyunu tercih ediyorlar. Dezavantajları olan bu tercihte şu ana kadar verim elde etmeyi başardılar.

Miami Heat aldığı seri galibiyetlerle toparlanma sinyali vermişken önce Utah’a direnemedi, ardından eksiklerle dolu Clippers’a mağlup oldu. Şu sıralar işin hücum kısmında formları biraz daha düşük durumda. Butler ve Adebayo çok fazla ön plana çıkıyor ve diğer oyuncular geri planda kalıyor. Dragic’in yokluğunda bu aksaklığı pek çözemediler. Bu maçın kilit oyuncularından birinin Adebayo olmasını bekliyorum. Butler ve Nunn iyi bir destek verirse galibiyete uzanabilirler.

Golden State Warriors son zamanlarda iyi bir performans sergiledi. Bugün karşılarında daha güçlü takımlardan birisi olacak. Miami Heat’e karşı kazanarak bu oyunlarını sürdürmek istiyorlar. Fakat bunun için yay gerisine baya bir ihtiyaçları var. Miami ise son dönemlerde yaşadığı hücum ritimsizliğini düzeltmenin peşinde. Bu maçı kazanabilecek güce sahipler. Takımların kazanma şanslarını 50-50 olarak görüyorum. Bu nedenle üst seçeneğini daha güvenilir bulmaktayım.

Eksikler:

Golden State: James Wiseman, Kevin Looney
Miami: Avery Bradley, Goran Dragic, Chris Silva, Gabe Vincent (belirsiz)

İddaa Oranı: ÜST (222.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (224.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …