Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Braunschweig İddaa Tahmini 01.04.24

Gottingen – Braunschweig İddaa Tahmini 01.04.24

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Gottingen Pazartesi günü saat 16:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.63 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.89 olarak belirlemiş.

Gottingen son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ama bu maçların 3 tanesinin deplasmanda olduğunu da hatırlatalım. Bu kayıplar nedeniyle de 7 galibiyette kaldılar ve düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar, artık tehlikeli sularda yüzüyorlar. Onlar adına olumlu nokta ise evlerindeki performansları, üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra tek kayıplarını lider Bayern karşısında, direnseler de 6 sayı farkla almaktan kurtulamamışlardı. 

Braunschweig da iyi durumda değil, onlar da son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Düşme hattıyla bir alakaları olmadığı için karafaları rahat ama diğer yandan hedefledikleri play-in potasından da bir adım geride kalmış durumdalar. Evden uzaktaki son maçlarında Ludwigsburg’a direnseler de 4 sayı farkla kaybetmişler, geçen hafta ise evlerinde olmalarına rağmen Vechta’dan 13 sayı fark yemişlerdi.

Puan tablosuna baktığımızda Braunschweig bir adım önde görünebilir ama kağıt üstünde kadro kalitesi ve sahada oynanan basketbol anlamında Gottingen rakibiyle denk seviyede bana göre. Düşme hattından uzak kalabilmek için şiddetle galibiyete ihtiyaçları var ve evlerinde hata yapmak istemeyeceklerdir. DeJulius, Ensminger, Gibson, Silins, Zugic gibi silahların liderliğinde zorlansalar da kazanmalarını bekliyırum bu maçta. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.63
intobet Oranı: MS 1 – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …