Anasayfa / Fuenlabrada / Gran Canaria – Fuenlabrada İddaa Tahmini 13.12.20

Gran Canaria – Fuenlabrada İddaa Tahmini 13.12.20

İspanya Liga Endesa 14. hafta mücadelesinde Gran Canaria Pazar saat 22:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handiapı 8.5 olarak açıklamış.

Gran Canaria, EuroCup’da son 16 biletini cebine koymanın rahatlığını yaşıyor ancak Endesa’daki performansları çok kötü öyle ki düşme adaylarından biri durumundalar. 12 maçlarından 10 tanesini kaybettiler ve kendi sahalarındaki 6 maçtan bile sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Evlerindeki son Endesa maçında Andorra karşısında hiç varlık gsöterememişler, 17 sayı farkla yenilmişlerdi. Diop ve Wiley’den faydalanamayacaklar. Beiran ise iyileşti ve bu maçta forma giyebilecek.

Fuenlabrada ise ligin dişli takımlarından biri. Sezona kötü başladıktan sonra hızlıca toparlanıp 4 galibiyete ulaştılar ve alt sıralardan kurtuldular. Ancak play-off yarışının da 3 maç gerisinde kalmış durumdalar. Deplasman karneleri ise fena değil, 6 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler. Son 3 deplasman maçlarında güçlü Burgos’u 21 sayı farkla geçerken, Murcia karşısında da iyi direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Ehigator’un sakatlığı devam ediyor, Garcia’nın durumu ise maç saatinde belli olacak.

Gran Canaria, Slaughter, Dimsa, Albicy, Okoye gibi etkili kısaların yanı sıra Costello gibi kaliteli bir uzuna da sahip. Ancak bu artılarını bir türlü Endesa maçlarında sahaya yansıtamadılar. Karşılarında ise geçen hafta Valencia’ya direnip sadece 7 farkla yenilen, Meindl, Kloof, Trimble gibi formda silahları olan, dişli bir rakip olacak. Fuenlabrada ev sahibine göre çok daha diri ve derli toplu bir takım. Bu maçta da agresif bir oyun ortaya koyacaklarını ve son topa kadar oyunun içinde kalmaya çalışacaklarını, kaybetseler de handikapın geçilmeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Telekom Bonn – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 24.01.21

Almanya easyCredit BBL 14. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 17:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. …