Anasayfa / FC Bayern Munich / Granada – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 06.09.23

Granada – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Granada Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda Granada lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Granada, Liga Endesa’nın vasat takımlarından birisi ve bu sezon da ana hedefleri ligde kalmak olacak. Son hazırlık maçlarında BCL ekiplerinden Murcia’ya 76-71’lik skorla direnseler de yenilmekten kurtulamamışlardı. Koç Pin ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda Yiftach Ziv, Thomasson, Felicio, Konontsuk, Kairys, Cheatham öne çıkan isimler olacaklar. Ancak Felicio, milli takımda olduğu için bu maçta da görev alamayacak. 

Bayern ise koç Laso’yu göreve getirerek yeniden yapılanma sürecine girdi. Kadrolarıne ekledikleri isimlere baktığımızda Bolmaro, eski Fenerbahçeliler Devin Booker ile Carsen Edwards Brankovic, Francisco ve Weidemann’ı görüyoruz. Kadroda kalan Bonga, Giffey, Gillespie, Harris, Lucic, Obst, Rubit, Weiler-Babb da yine çok şey bekledikleri isimler. Ancak Francisco, Bonga, Giffey, Obst’dan milli görevde oldukları için faydalanamayacaklarını belirtelim. Son hazırlık maçlarında Strasbourg’u 90-75 gibi net bir skorla geçmişlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta Bayern bir Euroleague takımı ve ellerinde geniş bir kadro var. Evet Francisco, Bonga, Giffey, Obst’dan faydalanamıyorlar milli görev nedeniyle ama ellerinde halen Edwards, Booker, Lucic, Rubit, Weiler-Babb gibi önemli silahlar var. Bu maçta da Granada gibi kendi sikletlerinde olmayan, vasat bir rakip karşısında sorun yaşamayacaklarını, Strasbourg maçında olduğu gibi yine çift haneli farklarla kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.68
Hovarda Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Kalev – Norrkoping İddaa Tahmini 25.09.23

Antalya’da düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi eleme turu çeyrek final maçında Kalev Pazartesi günü saat 16:30’da …