Anasayfa / Cariduros Fajardo / Grises de Humacao – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 15.05.22

Grises de Humacao – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 15.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Pazar saat 03:00’da Caridurıs Fajardo ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Humacao geçen sezonun aksine bu sezon grubunun dişli takımlarından biri. 10 maçlarından 5 tanesini kazandılar ve 6 takıma arasında 2. sırada yer alıyorlar. Ayrıca bu sezon evlerinde oynadıkları 4 maçın tamamını kazandıklarının da altını kuvvetli bir şekilde çizelim. Son olarak burada 10 Mayıs’ta yine Fajardo’yu konuk etmişler ve 87-81 ile yenmeyi bilmişlerdi. 13 Mayıs’taki son maçlarında ise konuk oldukları German’a 13 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Fajardo ise bu sezonun zayıf halkalarından biri desek yanlış olmaz. Şuana kadar çıktıkları 12 maçtan 7 tanesini kaybettiler ama daha da önemlisi tam 5 maçtır galibiyet yüzü göremiyorlar. Son 4 deplasman maçlarının tamamını da kaybetmişler ve son olarak belirttiğim gibi burada Huamcao karşısında 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 13 Mayıs’taki son sınavlarında ise konuk ettikleri güçlü Bayamon karşısında beklenenden iyi direnmişler ama uzatmada 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Humacao son haftaların formda ekiplerinden biri ve kendilerinin aksine son haftaların kötü performanslarından birine sahip, 5 maçtır kazanamayan rakiplerine karşı net olarak favoriler ki daha yeni, 10 Mayıs’ta da bu sahada onları yine yenmişlerdi. Bu maçta da farklı bir senaryoya izin vermeyeceklerini, Amigo, Rivera, Belardo gibi isimlerle yine kazanacaklarını düşünüyorum. Ama yine de handikap riskine girmeyeceğim, kötü performansa son vermek için reaksiyon arayan Fajardo direnebilir. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.47
Güven Endeksi: 7-10Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …