Anasayfa / Grises de Humacao / Grises de Humacao – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 19.05.22

Grises de Humacao – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 19.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Perşembe saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılalacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için oranı 1.66 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Humacao B grubunda 12 maçtan topladığı 5 galibiyetle kendisine 4. sırada yer buldu ancak son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve formsuz olduklarını da belirtelim. Evlerindeki son maçlarında denk rakiplerinden Fajardo’ya 4 sayı farkla kaybederken 17 Mayıs’taki son sınavlarında ise deplasmanda güçlü Ponce’ye direnememişler ve 19 sayı fark yemişlerdi. O maçta Rivera 18 sayı, 4 asist, Kappos 12 sayı, 2 ribaund ve Matos 11 sayı, 2 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi.

Quebradillas ise A grubunda 15 maçtan topladığı 10 galibiyetle liderlik koltuğunu Arecibo ile paylaşıyor. Ayrıca son 3 maçlarından ikisini kazanarak da iyi durumda olduklarını gösterdiler. Deplasmanda Guayama ve içerde denk rakiplerinden Ponce’yi yendikten sonra bir diğer güçlü rakip Bayamon’a deplasmanda 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Hücumda zorlandıkları o maçta Browne 22 sayı, 9 ribaund, 5 asist, Wheeler 22 sayı, 2 ribaund ve Wilson 11 sayı, 3 ribaund, 6 asist ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım arasında hem kalite hem de seviye farkı var. Quebradillas bu sezon da şampiyonluk adaylarından biri ve şimdiye kadar sergiledikleri basketbolla bunu gösterdiler. Petkim’de sezonu tamamlayan Browne liderliğinde iyi bir kadroya sahipler ve deplasmanda olmalarına rağmen Humacao gibi sıradan bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, gruptaki liderlik yarışında yara almayacaklarını düşünüyorum. Yine de riski azaltmak adına handikapsız direkt galibiyetlerini tercih edeceğim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.66
Güven Endeksi:7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …