Anasayfa / İddaa Tahminleri / Guaiqueries – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 05.06.24

Guaiqueries – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 05.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Çarşamba günü saat 02:00’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken iddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 6 galibiyete ulaşarak 6. sırada kendisine yer buldu. Yani play-off potasında yer alıyorlar. Ayrıca evlerindeki performanslarının da ne kadar iyi olduğunu biliyoruz, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Son olarak Centauros’u burada konuk etmişler ve 10 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Anderson 19 sayı, 6 ribaund ve Chourio 15 sayı, 6 ribaund ile o maçta galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Piratas ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandı, onlar da formda bir dönemden geçiyorlar. Bu sayede de 7 galibiyete ulaştılar, 3. sıraya kadar yükseldiler. Ancak bununla beraber deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son olarak konuk oldukları Cocodrilos’a 9 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Suero 24 sayı, 7 ribaund, 8 asist, Griffin 18 sayı, 6 ribaund ve Amundaray 17 sayı, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Sıralamadaki durumlarına bakınca denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Ama konu son dönemdeki performanslarına gelince Guaiqueries rakibinden bir adım önde. Özellikle evlerinde oynuyor olmalarıyla beraber bu üstünlüklerinin daha net olduğunu düşünüyorum. Deplasmanlarda zorlanan Piratas’ın rakibine direnebilse de sonunu getiremeyeceğini öngörüyorum. Bu nedenle de tercihim ev sahibinin handikapsız galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.44
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …