Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu 29.11.18

Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu 29.11.18

2019 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında 5.roundda, ilk maç gününde bizleri keyifli mücadeleler bekliyor. Ben de bu karşılaşmalar arasından sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu. Herkese bol şans.

Türkiye – İspanya : ALT (150.5) / 1.68 (Bets10)

İki takımın da ciddi eksikleri olduğu bir gerçek. Ancak İspanya kadro kalitesi ve tecrübe anlamında 12 Dev Adam’dan net olarak bir adım önde. Bunu çok iyi bilen koç Sarıca’nın tempoyu kontrol edip oyunu boyalı alana yıkmaya çalışacağını ve sert savunmayla rakibin 2 etkili kısası Fernandez ile Colom’u minimum şekilde devreye sokmaya çalışacağını düşünüyorum. Bu senaryonun yanına bizim hücumdaki sınırlı yeteneğimizi ve İspanya’nın da sert ve disiplinli savunma yaptığını eklersek bizleri düşük skorlu ve sert bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmaz.

Ukrayna – Slovenya : ALT (156.5) / 1.68 (Bets10)

İki takımın da çok önemli eksikleri var ancak herşeye rağmen Ukrayna daha tecrübeli bir kadroya sahip ve daha da önemlisi sertlik ve savunma konusunda Slovenya’dan bir kaç adım önde bu kadro. Her iki takımın hücum potansiyellerinin ne kadar sınırlı olduğunu düşündüğümüzde de maçı savunmaların sertliği belirleyecek. Dolayısıyla tahmin edeceğiniz üzere düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Hollanda – Polonya : ALT (147.5) / 1.74 (Bets10)

Hollanda kadro kalitesinin üstünde bir basketbol oynuyor ve bunun temelinde sert, disiplinli savunma anlayışları yatıyor. Tempoyu sadece gerektiğinde arttırıp rakiplere kolay şansı tanımıyorlar. Polonya ise elindeki kaliteli kadroya rağmen bir türlü organize olamayan ve özellikle hücumda zaman zaman zorlanan, ritmini bulamayan bir takım. Bu maçta da mutlak kazanmak zorunda olan Portakallar’ın sert savunması karşısında zorlanacaklarını, bunun da maçı alta taşıyacağını düşünüyorum.

İtalya – Litvanya : ML 1 / 1.63 (Bets10)

Gökmavililer bu maçı kazanırlarsa rakipleri Polonya ve Macaristan ile farkı 2 maçta tutacak yani son maç öncesi Dünya Kupası biletini kapmış olacak. Evlerinde oynamanın avantajı artı Aradori-Gentile ikilisinin kalite ve tecrübe farkı ile agresif oynayıp kazanackalarını düşünüyorum. Kupa biletini kapmış olan Litvanya’nın bir noktadan sonra konsantrasyon kaybı yaşayacak olması da işlerini kolaylaştıracaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 8.00

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …