Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri / Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu 30.11.18

Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu 30.11.18

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamındaki maçlarda bugünün programında 6 maç var ve ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini seçtim. İşte karşınızda Günün Dünya Kupası Elemeleri Kuponu. Herkese bol şans.

Bulgaristan – Bosna Hersek : MS 1 (-9.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-7.5) / 1.74 (Bets10)

Bulgaristan’ın acilen bir galibiyete ihtiyacı var ve hem evlerinde oynamanın avantajı hem de rakibin oldukça zayıf bir kadroyla geliyor olmasının avantajıyla bu maçta bana göre net favoriler. Bosna Hersek’in iddiası kalmadı ve agresif oynayacak Bulgaristan karşısında fazla varlık gösterip, handikapta kalabileceklerini sanmıyorum.

Çekya – Fransa : MS 1 (+7.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (+8.5) / 1.74 (Bets10)

İki takım için de fazla önem arz etmeyen bir maç. Ancak Çekya’nın bileti kapmış olmasına rağmen bu maçı ciddi bir hazırlık maçı olarak düşünüp kolay pes etmeyeceğini tahmin ediyorum. Kadro yapıları da bu dirence uygun zaten. Elbette favori Fransa ama Çekler kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla handikapta kalırlar düşüncesindeyim.

Finlandiya – Rusya : MS 2 (-4.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-3.5) / 1.68 (Bets10)

Finlandiya dolu bir salonda, her zamanki gibi ateşli taraftarını arkasına alarak bu kritik maça çıkacak. Ancak karşılarında tecrübeli ve daha kaliteli kadroya sahip bir Rusya var. Bu maça ne kadar konsantre olduklarını defalarca kez dile getiren koç Bazarevich’in de koç tarafında Dettmann’a üstünlük kuracağını düşündüğümden tercihim misafir takımın ufak handikapı da aşarak kazanması yönünde olacak.

Yunanistan – Almanya : ALT (148.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (150.5) / 1.67 (Bets10)

İki takım da Dünya Kupası biletini kapmıştı zaten, dolayısıyla bu maç onlar için sadece ciddi bir hazırlık maçı olacak. Zaten kadrolarda da alternatif oyunculardan kurulmuş durumda. Herşeye rağmen ben iki takımın da disiplinden ve savunma odaklı oyun anlayışlarından ödün vermeyeceklerini, bu nedenle de sert ve düşük skorlu bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 8.49Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 23.05.19

Perşembe programında yine Avrupa liglerinde devam eden çekişmeli play-off maçları bizlerle olacak. Ben de sizler …