Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 01.11.20 (BSL)

Günün İddaa Kuponu 01.11.20 (BSL)

ING Basketbol Süper Ligi 6. hafta programı Pazar maçları ile devam edecek. Ben de sizler içi bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda BSL Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Lokman Hekim Fetiye Belediyespor – Beşiktaş : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – MS 1 – 1.40 (Bets10)

Fethiye’nın sadece bir galibiyeti varken Beşiktaş ise 5 maçın ardından 0 çekti, dolayısıyla iki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı var. Ancak her ne kadar kağıt üstünde genk gibi görünseler de Fethiye Neal, Frazier, Cook, Atkins ve Abu gibi etkili bir yabancı rotasyonuna sahip. Ayrıca tecrübeli yerlilere de sahipler. Bu maçta taraftarları olmas ada iç sahada oynamanın da avantajını kullanıp halen tecrübe sorunu yaşayan genç Beşiktaş karşısında galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum.

Gaziantep – OGM Ormanspor : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.44 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de realitede ciddi farklar var. Gaziantep koç Markovic yönetiminde ligin en verimli en istikrarlı oynayan takımlarından biri. Ellerindeki malzemeden en iyi şekilde faydalanmayı biliyorlar. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla yine Jaiteh ile pota altında üstünlük kuracaklarını, ayrıca Simpson ve Tomas’ın dışarıdan katkısı ile de skor üretiminde sorun yaşamayarak bir galibiyete daha uzanacaklarını düşünüyorum.

Türk Telekom – Pınar Karşıyaka : ÜST (152.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (154.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım da tempoyu çok seviyorlar, bir tarafta Ennis diğer tarafta Taylor takımlarını açık alanda iyi organize eden, kanatları ve uzunları iyi besleyen guardlar. Ayrıca iki ekibin de 4 numaraları oldukça skorer, bir tarafta Wiltjer diğer tarafta M’Baye olunca güzel bir eşleşme olacak. Tempolu ve bol skorlu bir maç beklerken aynı zamanda Dekker’ın Metecan’a üstünlük kurabileceğini düşündüğüm için ev sahibinin de bir adım galibiyete yakın görüyorum.

İddaa Oranı: 2.54
Bets10 Oranı: 3.47Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.11.20 (Karma-4)

Pazar programının ikinci bölümünde İspanya Liga Endesa, Fransa JeepElite Pro A ve İtalya Lega Basket …