Güncel
Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu 02.09.22

Günün İddaa Kuponu 02.09.22

2022 FIBA EuroBasket‘de 2. gün heyecanı başlıyor. Ben de sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim yine, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İsrail – Finlandiya : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.70 (intobet)

İki takım daha yeni, 25 Ağustos’da, Dünya Kıupası eleme maçında karşı karşıya gelmişti. Finlandiya evinde oynamanın da avantajını kullanarak Markkanen’in 28 sayı, 9 ribaundluk performansı eşliğinde 79-73’lük skorla kazanmayı başarmıştı. İsrail, asıl silahları Madar, Avdija ve Ginat’ın tek hanelerde kaldığı maçta Sorkin (14 sayı, 8 ribaund) ve Levi (13 sayı, 4 ribaund) ile direnmeye çalışmıştı. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Dünya Kupası biletini kapmış, morallerin yüksek olduğu Finlandiya’nın Markkanen, Valtonen, Salin ve Koponen gibi silahlarını verimli kullanarak İsrail’i bir kez daha yeneceğini düşünüyorum. 

Hırvatistan – Yunanistan : MS 2 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.62 (intobet)

Her ne kadar kağıt üstünde Hırvatistan, güçlü rakibi Giannis liderliğindeki Yunanistan ile çarpışacak, kolay pes etmeyecek bir görüntü verse de açıkçası bu kadronun sahada ortaya koyduğu performans bence hiç umut vermiyor. Giannis gibi dominant bir silahı olan ve tam kadro sahaya çıkacak olan Yunanistan’ın grup liderliği yolunda önemli olan bu maçta hata yapmayacağını, zaten kırılgan olan Hırvatistan’ın direncini fazla oyalanmadan geçeceğini ve düşük handikapı da geçerek net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum. 

Polonya – Çekya : MS 2 (-2.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Çekya’da Satoransky sınırlı süre alsa da hatta hiç oynamasa da öncelikle pota altında Auda, Balvin, Peterka, Vesely gibi etkili uzunlarla Polonya’ya net bir üstünlük kurmalarını bekliyorum ki Hruban, Bohacik, Jelinek, Krejci, Kyzlink gibi önemli guardlara ve kanatlara da sahipler. Sırbistan’ı bir kenara bırakırsak her takımın 2. olabileceği bu grupta hedefleri yüksek olan Çekya için kritik bir maç olacak. Tecrübe ve kalite farkıyla, artı ev sahibi avantajıyla sürprize izin vermeyeceklerini ve düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.10
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (2) 02.10.22

Pazar programının ikinci kısmında İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa, Yunansitan Süper Kupa …