Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu 03.05.23

Günün İddaa Kuponu 03.05.23

Çarşamba programında Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS EuroCup sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Zalgiris Kaunas – FC Barcelona : MS 1 (+6.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını ilk 2 maçta bir kez daha görmüş olduk. Diğer taraftan Zalgiris’in ilk maçta hezimete uğradıktan sonra ikinci maçta hemen toparlanarak Brazdeikis’in hücumda devreye girmesiyle daha dirençli oynadığını da gördük. Şimdi ateşli Zalgirio Arena atmosferinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bu nedenle de ekstra dirençli oynayacaklarını düşünüyorum ve kaybetseler de kolay pes etmeden handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

Fenerbahçe Beko – Olympiakos : MS 1 – 2.02 (intobet)

Temsilcimiz zorlu seride ateşli Pire deplasmanından bir galibiyet çıkardı ve saha avantajını kaptı. Evet Yunan ekibini Ataşehir’de de olsa 2 kere üst üste yenmek kolay değil fakat son maçı kazanarak moralli bir şekilde taraftarının karşısına çıkacak olan koç Itoudis’in öğrencilerinin bunu avantaja çevirerek en azından bu maçı kazanmasını ve seride 2-1 öne geçmesini bekliyorum. Bu maçta Guduric, Hayes-Davis, Pierre üçlüsünün liderliğinde hücumda daha etkili bir Fenerbahçe izleyeceğimizi, bunun da galibiyeti getireceğini düşünüyorum.

Gran Canaria – Türk Telekom : ÜST (161.5) – 1.72 (intobet)

İki takım normal sezonda aynı grupta mücadele ettiler ve maalesef temsilcimiz iki maçta da Granca’ya teslim olmuştu. İlk maçı Ankara’da 81-88 ile kaybeden Telekom, ikinci maçta ise bu sahada konuk olduğu rakibine 89-79 ile kaybetmişti. İki maçta da rakibin çok yönlü hücumları karşısında zorlanmıştık. Bu maçta da 10 kişilik geniş rotasyonuyla farklı isimlerden skor katkısı alabilen koç Lakovic yönetimindeki Granca karşısında savunmada zorlanacağımızı, Bouteille, Grant, Taylor üçlüsü ile atarak maça tutunacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim normal sezondaki iki maçta olduğu gibi yüksek tempo ve bol skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 5.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.05.23

Pazar programında Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak …