Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 03.09.21

Günün İddaa Kuponu 03.09.21

Cuma programında yer alan Hazırlık Maçları‘nın ilk bölümü arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Galatasaray NEF – Türk Telekom : MS 2 – 1.42 (Bets10)

Galatasaray’da Purcell dönüyor olsa da Ege ve Trimble’ın yokluğu önemli ki son maçta çok az süre alan hafif bir sakatlığı bulunan Bost’un riske edilmeyeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla 3 önemli isminden yoksun çıkacaklar büyük olasılıkla. Telekom ise Andrews ve Harrison gibi önemli skorerlere sahip olduğu gibi yerli rotasyonu konusunda da Can Uğur, Samet, Berk, Erdi gibi isimlerle Galatasaray’a göre daha iyi durumda. Galatasaray’ın önemli eksiklerini Telekom’un iyi değerlendireceğini ve hazırlık dönemindeki 2. galibiyetini alacağını düşünüyorum. 

Darüşşafaka – Gaziantep : MS 1 – 1.57 (Bets10)

Daçka’nın elinde daha tecrübeli ve daha geniş bir yerli rotasyonunun yanı sıra daha kaliteli bir yabancı rotasyonu da var. Tam kadro olarak çalışıyorlar ve ilk hazırlık maçında da eksik de olsa güçlü Galatasaray karşısında iyi direnç gösterip, savunma adına özellikle iyi basketbol oynamışlardı. Yeniden yapılanan ve ilk hazırlık maçına çıkacak Gaziantep’e tecrübeli isimleriyle üstünlük kuracaklarını ve hazırlık dönemindeki ilk galibiyetlerini elde edeceklerini tahmin ediyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : MS 1 (-8.5) – 1.87 (Bets10)

Bahçeşehir’in elinde başta Jamar Smith ve Devin Williams olmak üzere kaliteli yabancılar ve önemli yerli oyuncular var. Bu sezon BSL’de play-off haricinde ilk dört sırayı bile zorlayabilirler eğer mental bir düşüş ya da önemli sakatlık problemleri yaşamazlarsa. İlk 2 hazırlık maçında da Budivelnik ve Bursaspor’u çift haneli farklarla rahat yenerek bunu göstermişlerdi. Denizli henüz yeni bir takım ve bir çok yabancısının üst liglerde tecrübesi sınırlı ki yerli oyunculardan da iyi katkı alamıyorlar henüz. Bahçeşehir’in onlara da Bursa ve Budivelnik tarifesini uygulayacağını, çift haneli farklarla kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.17Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beşiktaş Icrypex – Igokea İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında İzmir’de düzenlenen Pınar Cup’ın ilk maçında Beşiktaş Icrypex Cuma saat 16:00’da Igokea …