Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu 04.01.22

Günün İddaa Kuponu 04.01.22

Salı programında oynanacak olan FIBA Şampiyonlar Ligi ve İspanya Liga Endesa maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dijon – VEF Riga : İY&MS 1 – 1.42 (İddaa) & İY&MS 1 – 1.62 (Bets10)

Dijon her ne kadar sezonun bu kısmına kadar beklentileri karşılayamamış olsa da ellerinde kaliteli ve tecrübeli bir kadro var. Dolayısıyla bu eleme serisinde de ev sahibi avantajıyla beraber net olarak bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Holston, Carrington, Kelly, Simon, Ware gibi isimlerle kalitelerini sahaya net olarak yansıtmalarını bekliyorum. Son iç saha maçlarında olduğu gibi ilk yarıdan üstünlüğü ele geçirerek kendi sikletlerinde olmayan Riga’yı yenerek serideki avantajlarını sürdüreceklerini düşünüyorum. 

San Pablo Burgos – Darüşşafaka : MS 2 (+7.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.88 (Bets10)

Burgos eski gücünden uzak olduğu gibi son haftalarda da formsuz. Özellikle evlerindeki maçlarda sorunlar yaşadıklarını gördük. Daçka ise son haftalarda çok formda, Karşıyaka gibi zorlu bir deplasmanda kazanarak da bu maç öncesi özgüven depoladıkları, morallerinin yükselttikleri bir gerçek. 2 galibiyeti alanın Top 16 biletini alacağı bu zorlu seride de kolay lokma olmadıklarının mesajını ilk maçtan vereceklerini, Caupain, Olaseni, Boothe, McCullough gibi formda isimlerle Burgos’u zorlayarak handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Manresa – Real Madrid : MS 1 (+8.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (+8.5) – 1.66 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Real sadece Endesa’nın değil, Euroleague’in de en güçlü takımlarından biri. Ancak deplasman maçlarında zaman zaman zorlandıklarını, yetecek kadar oynayarak kazandıklarını da gördük. Koç Martinez yönetimindeki Manresa ise hem Endesa hem de BCL’nin en formda takımlarından biri. Bu maçta da ateşli taraftarlarının desteğini arkalarına alarak kolay lokma olmadıklarını gösterceklerini, güçlü rakipleri karşısında handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.19
Best10 Oranı: 5.06Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Rytas Vilnius – Strasbourg İddaa Tahmini 26.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 L grubu ilk hafta maçında Rytas Vilnius Çarşamba saat 20:30’da …