Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 04.05.24

Günün İddaa Kuponu 04.05.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 30. ve son hafta programı Cumartesi günü oynanacak maçlarla devam ediyor. Ben de en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Manisa BBSK – Pınar Karşıyaka : ÜST (167.5) – 1.65 (intobet)

Kağıt üstünde Karşıyaka daha iyi bir kadro olsa da bu maça formalite için çıkacak olmaları onları favori olarak görmemi engelliyor. Manisa için de aslında çok önemli bir maç değil çünkü kazansalar da kaybetseler de ya 5 ya da 6. sırada yer alacaklar rakip de ya buradaki Karşıyaka ya da Beşiktaş olacak ve iki seride de saha avantajları olmayacak. Dolayısıyla onlar da kafaları rahat bir şekilde maçtan keyif almaya çalışacaklar. Bu ortamda öncelikli tercihim iki takımın da son haftalardaki tempolu ve yüksek skorlu mücadelelerine güvenerek üst seçeneği olacak. 

Tofaş – Galatasaray Ekmas : ÜST (171.5) – 1.69 (intobet)

İki takım adına kazanılması adına motivasyonu yüksek bir maç. Ama tabi Tofaş adına daha kritik çünkü onlar kaybederse play-off bileti gidiyor, sezonu kapatıyorlar. Galatasaray için ise sıralama açısından önemli, onlar play-off’u zaten garantilemiş durumdalar. Bu ortamda Tofaş’ın evinde sevdiği, rahat olduğu tempo basketbolunu ortaya koyacağını söylemek yanlış olmaz. Galatasaray da on haftalarda bu tarz bir basketbol oynuyor. İki takımın da birbirine savunmada fazla zorluk çıkarmayacağını, bize yüksek tempoda, bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

Aliağa Petkim Spor – Çağdaş Bodrum Spor : MS 1 (-8.5) – 1.64 (intobet)

Petkim adına mutlak kazanılması gereken bir maç play-off biletini garantilemek adına. Bu nedenle maça yüksek motivasyonla çıkacaklardır ki iyi bir taraftar desteğinin de arkalarında olması bekleniyor. Bodrum ise zaten ligden düşmesi kesinleşmiş bir ekip. Dolayısıyla onlar adına sadece bir formalite maçı olacak ki deplasmanda olacakları için Tofaş karşısnıda evlerinde yaptıkları gibi yüksek direnç gösterebileceklerini de sanmıyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.57 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 23.05.24

Perşembe programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair …