Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 07.07.19

Günün İddaa Kuponu 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası‘nda son gün heyecanı geldi çattı artık. Hem klasman maçları hem de madalya maçları ile dopdolu bir gün olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün Kuponu, herkese bol şanslar.

Sırbistan – Kanada : MS 1 (-6.5) / 1.82 (Bets10)

Sırbistan Litvanya ve Rusya gibi iki güçlü Avrupa takımına kaybetse de Petrusev ve Pecarski’nin pota altındaki etkinliği ile Kanada’ya üstünlük kurabilecek bir ekip. Artık üst üste iki maç kaybettikten sonra bu kez hata yapmayacaklarını ve handikapı aşarak Kanada’yı yenerek turnuvayı 7.sırada tamamlayacaklarını düşünüyorum.

Letonya – Arjantin : MS 2 (-6.5) / 1.82 (Bets10)

Arjantin elindeki kadronun hakkını veremeyip turnuvanın güvenilmez takımlarından biri olsa da bu kez karşılarında bir kaç gömlek üstün oldukları vasat Letonya var. Bu kez sürprize izin vermeyeceklerini ve handikapı geçerek rahat kazanarak turnuvayı 11.sırada tamamlayacaklarını düşünüyorum.

Litvanya – Fransa : MS 1 (+3.5) / 1.82 (Bets10)

İki ekipten birinin finalde ABD karşısında olmasını beklerdim. Ancak özellikle Fransa yarı finalde turnuvanın flaş takımı Mali’ye yenilerek bu şansı kaybetti ki Litvanya’nın zaten ABD’den kaçması mümkün değildi. Ayayi ile Jokubaitis’in kapışması şeklinde geçecek maçta Litvanya’nın kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

ABD – Mali : MS 1 (-22.5) / 1.82 (Bets10) 

Mali turnuvanın tatlı sürprizi ve bu seviyede atletizm konusunda ABD’yi zorlayabilecek takımlardan biri. Ancak ABD’nin formda ve derin rotasyonu karşısında onlarında bir süre sonra pes edeceğini ve ABD’nin baş döndürücü temposu karşısında ayakta kalabileceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. ABD beklendiği gibi rahat bir şekilde kupaya uzanacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 10.97Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 17.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda play-off heyecanı başlıyor ve bugün 8 maç izleyeceğiz. Ben de sizler …