Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 08.02.24

Günün İddaa Kuponu 08.02.24

NBA programında Perşembe sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Washington Wizards – Cleveland Cavaliers : MS 2 (-9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-9.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Cavs konferansın en formda en diri takımlarından birisi. Son dönemde içerde dışarıda farketmeksizin tüm rakiplerini net skorlarla geçmeyi biliyorlar. Karşılarında sadece konferansın değil, tüm ligin en zayıf takımlarından biri olduğunu düşündüğümüzde tam kadro çıkacakları bu maçta da sürprize izin vermeyeceklerini ve çift haneli farkları göreceklerini bence rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Boston Celtics – Atlanta Hawks : ÜST (241.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (241.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı var evet ama Hawks son dönemde çok formda ve bu nedenle de handikap ya da taraf bahislerini riskli görüyorum. Bir tarafta Tatum, White, Brown, diğer tarafta Young, Murray, Hunter gibi silahlar varken bu maçta temponun hep yüksek olacağını, iki takımın da üretimde sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Ev sahibinin 125, misafir takımın da 120 baremini geçmesi bana göre makul bir sonuç olacaktır.

Philadelphia 76ers – Golden State Warriors : MS 2 (-3.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.70 (intobet)

Ev sahibi ekipte Embiid’in sakatlığı çok kötü etkilemiş durumda. Son dönemde adeta maç kazanmayı unuttular. Warriors ise aksine Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga gibi kaliteli silahların liderliğinde toparlanma sinyalleri veriyor, üst üste iyi sonuçlar aldılar ve moraller yüksek, özgüvenleri yerinde! Bu deplasmanda da rakibin eksiklerini iyi değerlendirip Curry liderliğinde düşük farkla da olsa kazanarak çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …