Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 09.05.24

Günün İddaa Kuponu 09.05.24

Perşembe programında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Gottingen – Mitteldeutscher : ÜST (177.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (177.5) – 1.65 (intobet)

İki takım da düşme potasından uzak kalarak sezonun ana hedefini gerçekleştirdiler. Bu nedenle kafaları rahat ve bir nevi prestij maçına çıkacaklar. Bu ortamda zaten savunmalarının sıkıntılı olduğunu düşünürsek konsantrasyon sorunu da yaşayacaklarını, birbirlerinin zaaflarını yüksek tempoda rahatlıkla cezalandıracaklarını söyleyebiliriz. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Manresa – Bilbao : ÜST (162.5) – 1.44 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.60 (intobet)

İki takım arasında normal şartlarda da bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum zaten. Bir de bunun üzerine Bilbao’nun ligde kalma hedefini gerçekleştirdiği için havlu attığını, 4 maçtır kaybettiğini düşündüğümüzde play-off iddiası için kazanmayı sürdürmek zorunda olan motive Manresa’nın net olarak favori olduğunu söyleyebiliriz. Yine de handikap konusunda bana güven vermiyorlar. Bunun yerine iki takımın da son dönemde sergilediği tempoyu ve Manresa’nın özellikle evindeki etkili hücum performansını dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Joventut Badalona – Tenerife : ÜST (164.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.65 (intobet)

Badalona’nın artık bir hedefi kalmadığı için oyuncuların savunma tarafında konsantre olmakta zorlanacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer yandan Evans, Andrews, Brodziansky gibi isimler bireysel skorlarına oynayacaklardır, bu da skor potansiyellerini yukarı çekebilir. Tenerife de Shermadini olmasa da Huertas, Guy, Cook, Abromaitis, Salin, Fitipaldo gibi silahlarla 80 baremini geçer diye düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 23.05.24

Perşembe programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair …