Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 09.08.20

Günün İddaa Kuponu 09.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Pazar gecesi programı ile devam edecek. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Indiana Pacers – Los Angeles Lakers : ALT (219.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (219.5) – 1.69 (Bets10)

Pacers’ın sıralama açısından galibiyete ihtiyacı varken Lakers ise liderliği garantilediği için kafası rahat ve yıldızlarını dinlendirecektir ya da dakikalarını kısıtlayacaktır. Bununla beraber Pacers’ın da Warren ve Turner gibi iki yıldızının %100 sağlıklı olmadıklarını, durumlarının da maç saatinde belli olacağını biliyoruz. Bu notlarla beraber zaten kontrollü, düşük tempoda ve savunma odaklı oynayan iki takımın mücadelesinde tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım.

Miami Heat – Phoenix Suns : MS 2 – 1.58 (İddaa) & MS 2 – 1.82 (Bets10)

Heat sıralama açısından kafası rahat takımlardan biri. Play-off’lara 4 ya da 5. sıradan girme ihtimalleri çok yüksek. Suns ise 4 maç üst üste kazanmasına rağmen halen play-off ya da play-in biletini kapabilmiş değil, kazanmaya devam etmek zorundalar. Formda Booker ve Ayton ikilisinin liderliğinde Clippers, Dallas, Indiana gibi öenmli rakipleri devirdikten sonra Butler ve Nunn’dan yoksun olacak Heat’i de yenmelerinin normal bir sonuç olacağını düşünüyorum.

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks : ÜST (228.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (226.5) – 1.47 (Bets10)

İki takım da fanustaki bir çok takım gibi yüksek tempoda oynadılar, hücum performansları ile öne çıktılar. Milwaukee gibi savunma odaklı bir takım bile son 2 maçta 119 ve 116 sayı yedi. Bu maçta da Doncic liderliğindeki yüksek tempoda oynayan Dallas’ı 115 sayının altında tutmaya enerji harcayacaklarını düşünmüyorum. Bunun yerine son maçta olduğu gibi (130 sayı atmışlardı Miami potasına) hücumda etkili oynayacaklarını, bizlere bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.62
Bets10 Oranı: 4.52Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 24.09.20

İspanya Liga Endesa‘da 2. hafta maçları haftaiçi oynanmaya devam ediyor. Ben de sizler için Perşembe …