Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 01.02.24

Günün İddaa Kuponu (1) 01.02.24

NBA programında Perşembe sabahının son kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks : MS 1 (-10.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.65 (intobet)

Normal şartlarda, yani diğer eksikler bir yana Dallas, Doncic ve Irving’i sahaya sürebilseydi elbette maçın gidişatı çok farklı olabilirdi. Ama onların yokluğunda Edwards, Gobert, Towns gibi etkili silahları bulunan formda bir Wolves karşısında şanslarının olacağını düşünmüyorum. Ev sahibi ekibin eksik rakibinin direncini zorlanmadan kıracağını, özellikle pota altında net bir üstünlük kurarak çift haneli farklarla kazanacağını tahmin ediyorum. 

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets : MS 1 (-3.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.67 (intobet)

Normal şartlada Jokic oynasaydı bile Thunder’ın kazanması sürpriz olmazdı, bu sezon özellikle evlerinde herkesi yenebileceklerini göstermişlerdi. Şimdi Joker’in de olmadığını düşünürsek Denver’a üstünlük kurmaları kesinlikle sürpriz olmaz. Gilgeous-Alexander ve Giddey liderliğinde evlerinde tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, rakibi böyle önemli bir eksikle yakalamışken düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks : Deplasman ÜST (121.5) – 1.43 (İddaa) & Deplasman ÜST (121.5) – 1.62 (intobet)

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Ancak son dönemde Bucks, handikaplı galibiyetler konusunda bana pek güven vermiyor. Bu nedenle bu tarafta yönelmeyeceğim. Lillard ve Giannis’in sağlıklı olduğu ortamda üretim konusunda ise yüksek verimlilikle oynadıklarını, rahat skor ürettiklerini biliyoruz. Portland gibi zayıf bir rakip karşısında da bu konuda sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta 120 baremini de zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.99
intobet Oranı: 4.46Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 16.02.24

Cuma programında Fransa Liderler Kupası, ING Türkiye Kupası, İspanya Kupası sahnelerinde oynanacak maçlara dair en …