Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 03.02.24

Günün İddaa Kuponu (1) 03.02.24

NBA programında Cumartesi gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Atlanta Hawks – Phoenix Suns : MS 2 (-1.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında bana göre net olarak bir siklet farkı var. Suns’ın elind Durant, Booker, Beal, Nurkic gibi çok önemli silahlar var! Özellikle Booker-Durant ikilisi çok formdalar ve savunması ile pek öne çıkmayan Hawks’ın bu ikili karşısında direnebileceğini düşünmüyorum ki pota altunda da Nurkic fark yaratabilir. Yine de Hawks’ın evinde Young ile atarak direnebileceğini düşünüyorum, bu nedenle de düşük farklı bir Suns galibiyetini tercih edeceğim. 

Indiana Pacers – Sacramento Kings : MS 2 – 1.44 (İddaa) & MS 2 – 1.57 (intobet)

İki takım arasında ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Ancak Pacers’da çok fazla oyuncunun durumları (Haliburton, Mathurin, Smith, Turner) belirsiz ve bu isimlerden en az ikisinin oynamama ihtimali var deniyor. Kings’in deplasmanda da olsa Sabonis-Fox ikilisinin liderliğinde istediği galibiyeti alabileceğini düşünüyorum. Ancak ev sahibinin ne kadar direneceğini kestiremiyorum, bu nedenle de direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

Houston Rockets – Toronto Raptors : MS 1 (-2.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.70 (intobet)

İki takım da kendi konferanslarında play-in potasını zorluyorlar. Ancak gerek kadro kalitelerine gerekse iç saha, dış saha performanslarına baktığımızda Rockets’ın net olarak bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Alperen’in durumu elbette tercihimizi etkileyebilir ama sabah antrenmanına çıkmış olması, oynayacağına dair pozitif bir gösterge. Ayrıca Brooks, Green, VanVleet üçlüsü de iyi durumdalar. Raptors karşısında evlerinde hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 4.54Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …