Anasayfa / BKT EuroCup / Günün İddaa Kuponu (1) 06.02.24

Günün İddaa Kuponu (1) 06.02.24

Salı programında BKT EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hamburg Towers – Venezia : ÜST (171.5) – 1.44 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.57 (intobet)

İki play-off iddiası kalmamış takımın formalite için çıkacağı maçı izleyeceğiz. Son haftalarda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi ve bu gazozuna oynanacak maçta da savunma konsantrasyonların iyice düşeceğini, oyuncuların artık sadece bireysel istatistiklere konsantre olacağını düşünüyorum. Özellikle Hamburg’un yumuşak savunmasını ve sürekli tempoyu forse eden tarzını düşününce bu maçta da yüksek skor beklemek için çok fazla sebep var bana göre. 

Bourg – Ratiopharm Ulm : MS 1 (-3.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.55 (intobet)

Bourg adına bir formalite maçı olacak, sonuç ne olursa olsun liderliği garantilemiş durumdalar. Ulm ise kazanırsa 4. sırayı garantileyecek, play-off maçına ev sahibi avantajı ile çıkacak. Aksi durumda kaybederse ve Aris kazanırsa 5. sıraya gerileyecekler, play-off’da saha avantajını yitirmiş olacaklar. Normal şartlarda bu motivasyonlarına lehlerine açılan handikapı yanıma alırdım. Ancak hem son maçlarda hiç güven vermiyorlar hem de Bourg tam olarak istim üstünde, formalite maçı da olsa evlerinde ritmlerini kaybetmemek adına düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Ludwigsburg – Galatasaray Ekmas : MS 1 – 1.46 (İddaa) & MS 1 – 1.67 (intobet)

Açıkçası temsilcimiz maalesef güven vermiyor bu deplasman maçıda. Her ne kadar ilk 2 şansımızı devam ettirebilmek adına mutlak kazanılması gereken bir maç olsa da haftasonu Fenerbahçe karşısında oynanan kötü basketbol gösterdi ki koç Sekizkök’ün göreve gelişi kısa vadede beklenen reaksiyonu sağlayamamamış… O hezimetten sayılı günler sonra bu zor deplasmanda da Ludwigsburg gibi diri bir takım karşısında temsilcimizin kazanması bana göre sürpriz olur. 

İddaa Oranı: 2.99
intobet Oranı: 4.06Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 01.03.24

NBA programında Cuma günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda …