Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 13.02.24

Günün İddaa Kuponu (1) 13.02.24

NBA programında Salı sabahının son kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans : MS 2 (-7.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.71 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Grizzlies, play-in yarışında bile iddiası kalmamış vasat ekiplerden birisi. Rose, Bane, Smart ve sezonu kapatan Morant gibi önemli silahlardan yoksun durumdalar. Pelicans gibi formda bir rakip karşısında evlerinde olsalar bile bu eksiklerle beraber ayakta kalabileceklerini düşünmüyorum. Pelicans’ın kazanırken handikapı da geçeceğini öngörüyorum. 

Utah Jazz – Golden State Warriors : MS 2 – 1.65 (İddaa) & MS 2 – 1.93 (intobet)

İki takım arasında bana göre siklet farkı var ve özellikle tecrübe açısından Warriors’un bir değil, bir kaç adım önde olduğunu söylememiz gerek. Evet Paul ve koç Kerr’den yoksun olacaklar ancak Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga, Green gibi silahlarla bu eksikleri aramayacaklarını, istikrarsız performanslar sergileyen Jazz karşısında da kazanarak çıkışlarını ve deplasman serilerini sürdüreceklerini düşünüyorum. 

Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves : MS 1 (-2.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.73 (intobet)

Batı’da zirve yarışındaki iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Her ne kadar denk güçler desek de bu maç özelinde bana göre galibiyetin ibresi Clippers’a kaymış durumda. Bunun iki nedeni var, ilki saha avantajı tabiki, ikincisi ise son dönemde daha formda, daha diri bir görüntü çizmeleri ve tabi Büyük Üçlü’yü unutmamak lazım. George, Leonard, Harden üçlüsünün Wolves’un kısalarına karşı üstünlük kurarak Clippers’ı düşük bir farkla da olsa galibiyete taşımasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.52
intobet Oranı: 5.71Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 02.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Cumartesi günü saat 06:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem …