Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu (1) 25.07.21

Günün İddaa Kuponu (1) 25.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Almanya – İtalya : MS 2 (-2.5) – 1.38 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.68 (Bets10)

Bu zorlu gruptaki ilk 2 yarışındaki bir biletin kesin Avustralya’ya gideceğini düşünüyorum. Diğer bilet için Nijerya, Almanya ve İtalya kapışacaklar. Bu nedenle de bu iki takımın arasındaki bu maç bir nevi turnuvadaki kaderlerini belirleyecek. Bu maçı kaybedecek takım büyük olasılıkla sadece ilk 2 yarışındaki şansını değil, en iyi üçüncü olma şansını da kaybetmiş olacak. Kağıt üstünde her ne kadar aralarında ciddi farklar yokmuş gibi görünse de İtalya’nın elinde Polonara, Melli, Gallinari gibi çok tecrübeli isimler, Mannion ve Fontecchio gibi önemli yeni jenerasyon yetenekler de var. İtalya’nın zaman zaman zorlanacak olsa da düşük handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum. 

Avustralya – Nijerya : MS 1 & ÜST (172.5) – 2.02 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (172.5) – 2.60 (Bets10)

Mills ve Dellavedova gibi iki tecrübeli, NBA patentli oyun kurucunun liderliğinde oynayan Avustralya, tempoyu seven ve skor üretiminde hiç sorun yaşamadan 90 sayılara ulaşabilen bir takım. Nijerya gibi atlet bir takım da zaten tempoyu seviyor ve onlara rahatlıkla ayak uyduracaklardır. Skor üretiminde Vincent, Okafor, Metu gibi isimlerle sorun yaşamayacaklarını da düşünüyorum. Diğer taraftan tempolu ve bol skorlu geçmesini beklediğim maçta Avustralya’nın tecrübeli isimlerini devreye sokarak da sürprize izin vermeyip kazanacağını düşünüyorum ki son hazırlık maçlarında zaten 39 sayı farkla Nijerya’yı yenerek gereken mesajı vermişlerdi.

Fransa – ABD : Deplasman ÜST (92.5) – 1.51 (İddaa) & Deplasman ÜST (92.5) – 1.72 (Bets10)

Fransa, İspanya ile oynadığı hazırlık maçlarında da gösterdi ki savunmada iyi durumda değil, bu 2 maçta 86 ve 87 sayı görmüşlerdi potalarında ki son hazırlık maçlarında kendi sikletlerinde olmayan Japonya’dan bile 81 sayı yediler. Bu maçta Durant, Booker, Lillard üçlüsünü savunmada durdurabileceklerini, hatta yavaşlatabileceklerini bile düşünmüyorum. Bu nedenle maç sonucundan  bağımsız oloarak ana tercihim ABD için açılan baremden üst seçeneği olacak. Alternatif olarak da Fransa’nın direneceğini düşünerek lehlerine açılan handikapı yanınıza alabilirsiniz. 

İddaa Oranı: 4.21
Bets10 Oranı: 7.51Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 19.10.21

Salı programının son kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi ve 7DAYS EuroCup kapsamında oynanacak maçlara dair en …