Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 26.03.24

Günün İddaa Kuponu (1) 26.03.24

Salı programında BKT EuroCup ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Bourg – Beşiktaş Emlakjet : MS 2 (+5.5) – 1.52 (iddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.64 (intobet)

Kağıt üstünde iki takım arasında fark demek iki takıma da iki koça da haksızlık olur. Tam olarak denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz bu seride. Temsilcimizi öne çıkaran husus ise savunması olacak. Evet son Karşıyaka maçında 115 sayı atarak görkemli bir hücum galibiyeti elde ettiler ama bu basketbol Bourg’un da sevdiği tarz. Dolayısıyla bizim deplasman takımı olarak kontrollü oynayarak savunma odaklı tempo basketbolunu tercih edeceğimizi, bu sayede de maçın içinde kalacağımızı düşünüyorum. Kazanmamızın sürpriz olmayacağı maçta lehimize açılan handikapı yanıma alarak riski azalatacağım. 

Telekom Bonn – Oldenburg : MS 1 (-5.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.67 (intobet)

İki takımın 7 Ocak’taki ilk karşılaşmasında Bonn deplasman takımı olmasına rağmen tam 25 sayı farkla dominant bir galibiyet almıştı. Açıkçası o günden bugüne 3 aydan fazla bir süre geçmiş olsa da iki takım arasındaki siklet farkının değişmediğini düşünüyorum ki Oldenburg deplasmanlarda çok zorlanan bir takım. Bonn gibi play-off iddiası devam eden ve daha kaliteli bir kadroya sahip rakipleri karşısında da deplasmanda fazla direnemeyeceklerini, ev sahibinin handikapı geçerek kazanacağını düşünüyorum. 

Paris Basketball – London Lions : ÜST (172.5) – 1.59 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.71 (intobet)

İki takım da Avrupa basketbolunun yükselen değerleri, gelecek sezon hemen olmasa da birkaç yıl içerisinde Euroleague’de yer almaları bekleniyor. Bu sezon kurdukları kadrolar, harcadıkları bütçeler ve buna paralel olarak sergiledikleri basketbolla da alkışları topladılar. Açıkçası 2 galibiyete ulaşan takımın kazanacağı bu seride kim kaybederse üzüleceğim bir basketbolsever olarak. İki ekip de yüksek tempoyu ve tam sahada koşmayı seviyor, hücumda da yüksek potansiyelli sialahlara sahipler. Normal sezonda, 26 Aralık’daki karşılaşmayı Paris 94-77 ile farklı kazanmıştı. Skor üretimi anlamında benzer bir maç izleyeceğimizi, London’un bu sefer daha çok sayı bulup, daha fazla direneceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.67
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 14.04.24

NBA Pazar günü programının ilk kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …