Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 30.01.24

Günün İddaa Kuponu (1) 30.01.24

NBA programında Salı sabahının son kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Houston Rockets – Los Angeles Lakers : MS 2 – 1.64 (İddaa) & MS 2 – 1.85 (intobet)

Rockets, Alperen, Green, Smith gibi genç yeteneklerle VanVleet ve Brooks gibi tecrübeli isimleri harmanlayarak yeniden yapılanma sürecine girmiş bir takım. Sezonun ilk kısmında özellikle evlerinde iyi basketbol oynasalar da maçlar ilerledikçe rakipler artık onları daha kolay çözüyor. Lakers gibi elinde Russell, Lebron, Davis gibi kurt oyuncular olan güçlü bir rakip karşısında evlerinde de olsalar kazanmaları pek olası görünmüyor. 

Memphis Grizzlies – Sacramento Kings : MS 2 (-7.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.60 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda görünen seviye farkınının sahaya da yansıdığını düşünüyorum. Evet Grizzlies son maçlarda iyi sonuçlar aldı ama bunun bir nedeninin de rakiplerin onları hafife alması olduğunu söylememiz lazım. Ayrıca sakatlar listesi de büyüyerek devam ediyor. Bu maçta evlerinde olsalar da Gilyard, V.Williams, Roddy, Aldama, Jackson gibi isimlerle Fox, Huerter, Barnes, Sabonis gibi önemli silahları bulunan Kings karşısında direnebileceklerini, handikapta kalabileceklerini sanmıyorum. 

San Antonio Spurs – Washington Wizards : MS 1 (-1.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.65 (intobet)

Ligin en kötü galibiyet yüzdesine sahip olan 3 takımdan ikisi karşı karşıya geliyor! Dolayısıyla iki denk takımından kimin kazanacağını kestirmek bence kolay değil. Ama son maçlarda Spurs’ün daha formda olduğu bir gerçek. Ellerinde Jones, Vassell, Sochan, Wembanyama’dan oluşan güzel bir iskelet var. Özellikle deplasmanlarda çabuk kırılan Wizards karşısında hata yapmayacaklarını, kazanarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.38
intobet Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …