Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 10.05.24

Günün İddaa Kuponu 10.05.24

Cuma programında İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Baskonia – UCAM Murcia : ÜST (170.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.66 (intobet)

İki takımın da kendilerine göre hedefleri var sezonun son 2 maçı için ama galibiyete çok daha fazla ihtiyacı olan taraf Baskonia kuşkusuz. Kaybetmeleri durumunda play-off şansları kalmayacak son maçlar öncesinde. Hatta bu nedenle de Euroleague lisanslarının bir sezon dondurulması bile gündeme gelebilir, Euroleague şartnamesinde A lisansı sahip takımların yerel ligde play-off yapamaması durumunda yaptırım gelme durumu var. Bu nedenle de ne yapıp edip kazanmaya çalışacakları bir maç olacak, varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır. Yüksek tempoda, taraftar desteği ile beraber kendi basketbollarını oynayacaklarını ve Murcia’nın da çekişmeli geçmesini beklediğim maçta onlara atarak eşlik edeceğini tahmin ediyorum.

FC Barcelona – Unicaja Malaga : MS 2 (+5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.66 (intobet)

Kağıt üstünde ve mark değeri açısından elbette Barça rakibinden birkaç kademe önde. Ancak sahada oynanan basketbol, istikrar, moral gibi konularda da Malaga rakibinden çok daha iyi durumda. İki takım adına da maçın sonucu pek bir şey değiştirmeyecekleri için bir prestij mücadelesi olacak. Olympiakos’a elenmenin moral bozukluğunu yaşayan Barça’nın dişli bir rakip olan Malaga karşısında zorlanacağını, kazansa da bunun düşük farklarla olabileceğini düşünüyorum. 

Alba Berlin – FC Bayern Munich : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.70 (intobet)

İki takım daha yeni 5 Mayıs’da karşılaşmışlar ve Bayern, BMW Park’da konuk ettiği ezeli rakibine adeta potayı göstermeyerek 77-53’lük skorla dominant bir üstünlük sağlamıştı. Elbette şimdi maç Berlin’de Mercedes-Benz Arena’da oynanacak ama yine de bu durum Bayern’in daha kaliteli bir kadroya sahip olduğunu, daha iyi basketbol oynayan taraf olduğunu değiştirmez. Ben koç Laso’nun öğrencilerinin deplasmanda da Booker, Thomas, Brown, Edwards, Francisco, Lucic, Obst, Bonga gibi silahlarla hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 24.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 4. maçında Ludwigsburg Cuma günü saat 21:30’da FC Bayern …