Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 10.07.21

Günün İddaa Kuponu 10.07.21

Cumartesi programında oynanacak Olimpiyatlar’a hazırlık maçları ve FIBA U19 Dünya Kupası maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Kanada U19 – ABD U19 : İddaa Oranı: MS 1 (+15.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (+13.5) – 1.69 (Bets10)

Normal şartlarda bu maçın finalde olmasını bekledik asında çünkü tempo ve atletizm anlamında ABD’nin karşısında ezilmeden durabilecek belki de tek takım Kanada. Ancak iki takımdan birisi turnuvaya burada veda edecekler, 3.lük için savaşacaklar sonrasında. Elbette böyle kritik bir maçta ABD kalite farkını ortaya koyup hata yapmayacaktır, kazanacaktır. Ama Kanada’nın da en azından kolay lokma olmadığını göstermek adına direneceğini, pes etmeyip handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Fransa U19 – Sırbistan U19 : İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.62 (Bets10)

Öncelikle Fransa’nın elinde Wembanyama ve Strazel gibi iki önemli yıldız adayı var ki bu ikili onlara yarı final biletini getiren isimlerdi, çeyrek final maçında Litvanya’ya karşı çok iyi oynamışlar, uzatmada da olsa kazanmışlardı. Bu kez karşılarında çok daha sert ve tehlikeli bir rakip olacak. Ben Sırbistan’ın Jovic ve Stefanovic liderliğinde maçın içinde kalabileceğini ve adına yakışan bir mücadele izleyeceğimizi, Sırbistan’ın yenilse de handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

Fransa – İspanya : MS 2 (+6.5) – 1.48 (İddaa) & (+4.5) – 1.82 (Bets10)

Fransa bu kez kendi sahasında oynayacak ve bu hazırlık maçının da favorisi. Ancak İspanya da özellikle uzun rotasyonuyla Gobert ve arkadaşkarının sinirlerini bozabilecek sayıda uzun var. Diğer taraftan takımın iki oyun kurucusu Rubio ile Rodriguez’in böyle formda olmaları koç Scariolo’yu çok sevindirmiştir ki onları bu şekilde verimli kullanmaya devam etmeleri gerekiyor. İki takımın da çeyrek final maçlarında formda olduklarını biliyoruz, bu tamam mı devam mı maçında da çekişmenin devam edeceğini. Fransa atletik özellikleri ile öne çıkıyor olsa da Zenit’in kolay pes etmeyen bir takım olduğnu  geçen turdan biliyoruz, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.18
Bets10 Oranı: 4.98Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 25.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda …