Anasayfa / FIBA Europe Cup / Günün İddaa Kuponu 12.03.19

Günün İddaa Kuponu 12.03.19

Salı programı her zamanki yoğunluğun aksine baya durağan ve sadece 4 maç var. Ben de sizlere bu kısıtlı programdan en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Beşiktaş Sompo Japan – Nanterre : MS 2 (+7.5) / 1.88 (Bets10)

Beşiktaş, haftasonu Afyon karşısında hiç iyi bir görüntü çizmedi ve Benzing ile Rich’in yokluğunda Nanterre’i elemeleri maalesef pek mümkün görünmüyor. Formda Fransız ekibi her iki kulvarda oynadığı son 5 deplasman maçından 4 tanesini kazandı ve Akatlar’da da kazanamasa bile açılan handikapın içerisinde kalarak adını çeyrek finale yazdıracak güçte ve kalitede.

Balkan – Hapoel Holon : MS 1 (+5.5) / 1.91 (Bets10)

Balkan haftasonu lig maçını içerde oynadı ve kazanarak moral depoladı, Holon ise lig maçında da deplasmandaydı ve uzatmada kazanabildiler, epey yoruldular. Ayrıca Balkan ilk mçata rakibini yenebileceğini göstermiş, psikolojik üstünlüğü seride ele geçirmişti. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla kazanmaları sürpriz olmayacaktır, kaybetseler son topa kadar şanslarını deneyeceklerini, bu nedenle de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum.

Torun – Lublin : MS 1 (-3.5) / 1.85 (Bets10)

Torun bu sezonun flaş ekibi, çok formdalar ve iyi bir basketbol oynuyorlar. Özellikle iç sahada onları yenebilmek epey zor ki zaten bunu şuana kadar bir tek son şampiyon Anwil yapabildi. Lublin ise her ne kadar son maçlarda ritmini bulmuş olsa da özellikle deplasmanda istikrarlı bir takım değil. Bu maçta da zorlu rakibi karşısında kazanma şanslarının olmadığını düşünüyorum. Evet zaman zaman direneceklerdir ama açılan handikap Torun’un aşamayacağı seviyede değil.

Venezia – Nizhny Novgorod : MS 2 (+14.5) / 1.84 (Bets10)

Venezia’nın adını çeyrek finale yazdırabilmesi için Rus rakibini tam 24 sayı farkla geçmesi gerekiyor. Ancak ilk maçta da gördük ki Perry liderliğinde çok formda bir takım Nizhny Novgorod. Evet belki bu farkın verdiği rahatlıkla maçı fazla forse etmeyeceklerdir ama yine de farkın çift hanelere çıkmasına izin vermyeceklerini, ev sahibini havaya sokmayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim misafir takımın lehine açılmış olan handikapı yanıma almak olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 12.22



Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 29.09.20

Salı programında, akşamın ilk bölümünde oynanacak 7DAYS EuroCup ve Polonya Ligi maçları arasından en güvendiğim …