Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 12.08.19

Günün İddaa Kuponu 12.08.19

Dünya Kupası hazırlık maçları devam ederken bugün 2 güzel maç izleyeceğiz. Ben de bu maçlar için en güvendiğim 2 tahmini sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese iyi şanslar.

Türkiye – Senegal : ALT (142.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (142.5) / 1.85 (Bets10)

Ay-yıldızlılar geride bıraktığımız 2 hazırlık maçında da takım savunmasını başarılı bir şekilde ortaya koydular ve baskı ile rakiplerini sindirerek 70 sayının altında tuttular. Şimdi karşılarında zaten hücum silahları sınırlı bir takım olan Senegal olacak. Onları da tıpkı Tunus gibi 60 sayıların bile altında tutabileceğimizi düşünüyorum, sert ve düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Litvanya – Sırbistan : MS 2 / 1.85 (Bets10)

Sırplar ilk maçta Litvanya’yı biraz hafife alıp savunma sertliğini düşük tutarak başlamışlar ve şut sokmakta sorun yaşamışlardı. Bu maçta deplasmanda oynayacak olmalarına rağmen Bogdanovic-Jokic ikilisini daha erken devreye sokacaklarını ve ilk maçta olduğu kadar da kötü yüzdeyle şut atmayacaklarını düşünüyorum. Grigonis’e de Lucic ve Milosavljevic ile sert bir savunma uygulayacaklarını düşünüyorum. Yani ilk maçta olduğu gibi ibrenin yine Sırplar’dan yana olduğu kanaatindeyim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.42Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 20.08.19

Dünya Kupası‘na hazırlanan iki takım Kanada ile Yeni Zelanda Salı saat 12:30’da Avusturalya’nın ev sahipliğinde …