Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 13.05.22

Günün İddaa Kuponu 13.05.22

Cuma programında ING Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Pınar Karşıyaka – Anadolu Efes : MS 2 (-6.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.76 (Bets10)

Karşıyaka ilk maçta aldığı kalp kırıcı mağlubiyetten sonra taraftarı önünde bir reaksiyon göstermek isteyecektir mutlaka. Ama çok dar bir rotasyonla oynuyorlar ve özellikle Taylor ile Tyus’dan çok sınırlı katkı alabiliyorlar oyunun iki alanında da. Bu nedenle de sadece Colson ve M’Baye’nin çabalarıyla Efes gibi geniş rotasyona sahip bir takımı devirmeleri pek mümkün görünmüyor. Final Four öncesi işi uzatmak istemeyen Efes’in bu maçı kazanıp Belgrad öncesi daha fazla dinlenme fırsatı isteyeceğinden eminim. Bunun motivasyonu ve ilk maçta alınan farklı galibiyetin moraliyle İzmir’de rakiplerini bu kez daha normal bir farkla yeneceklerini ve seriyi tamamlayacaklarını düşünüyorum. 

Telekom Bonn – Hamburg Towers : ÜST (164.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde öyle ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Ancak Bonn tabiki daha istikrarlı ve daha formda olan taraf. Sezon boyunca Hamburg’a göre daha derli toplu ve disiplinli bir görüntü verdiler. Seride de ev sahibi avantajı ile favori konumundalar. Ama Hamburg’un da onlara direnebilecek gücü var, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. İki takımın da yüksek skor potansiyellerine güvenerek, bir tarafta Jackson-Cartwright ile Hawkins diğer tarafta Homesley ile Brown’un varlığını düşünerek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

Unics Kazan – Zenit : Deplasman ALT (74.5) – 1.49 (İddaa) & Deplasman ALT (73.5) – 1.68 (Bets10)

İki takım da bizlere savunma odaklı, sert ve düşük bir seri izlettirdiler bize şuana kadar. Zenit 3 maçtan sadece bir tanesine 76 sayı atmış, diğer iki maçta 65 ve 68 sayı atabilmişti ama buna rağmen seride 2-1 öndeler. Sezon boyunca olduğu gibi düşük tempoda, yarı sahada oynayarak kısır oldukları maçları bile kazandılar. Bu maçta da yine kemik seslerin duyulacağını ve Kazan’ın rakibini düşük skorlarda tutarak kazanmaya ve seriye tutunmaya çalışacağını düşünüyorum, sonuçta evlerinde bir tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

İddaa Oranı: 3.07
Best10 Oranı: 5.12Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …