Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 14.05.24

Günün İddaa Kuponu 14.05.24

Salı programında Almanya easyCredit BBL ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Oldenburg – Hamburg Towers : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.71 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında olmasa da sahada oynanan basketbol anlamında net bir siklet farkı var. Oldenburg özellikle sezonun son kısmında iç saha performansını istikrarlı bir hale getirmişti. Bu tamam mı devam mı maçında da bu artıyı kullanacaklardırı. Ellerindeki Chapman, Russell, Brown gibi kaliteli silahlarla deplasmanlarda zorlanan, bana göre bu sezonun vasat ekiplerinden Hamburg karşısında bu tamam mı devam mı maçında sürprize izin vermeyip düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Olimpia Milano – Trento : ÜST (159.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.66 (intobet)

Kağıt üstünde pek tabi Milano açık ara serinin favorisi. Ancak ilk maçta işlerinin göründüğü kadar kolay olmayacağını gördük, daha doğrusu Trento gösterdi. Her ne kadar sezonu 7. sırada bitirmiş olsalar da ellerindeki kadronun hakkı bu değildi. Nitekim özellikle tempo ve hücum verimliliği konusunda Milano’nun seviyesine çıkmayı başardılar. Üst üste 2. kez burada kazanabileceklerini düşünmüyorum ama yine Cooke, Baldwin, Hubb, Hommes gibi silahlarla hücumda etkili olarak direneceklerini söyleyebilirim. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak.

Telekom Bonn – Ludwigsburg : MS 1 (-4.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum ki 2 gün önce ligdeki son maçlarında bu sahada karşı karşıya gelmişler ve Bonn rakibini 87-60 gibi çok net bir skorla ezip geçmişti. Elbette bu bir tamam mı devam mı maçı ve Ludwigsburg bu kez daha konsantre daha dirençli oynayacaktır ama yine de Bonn’un evinde hata yapmayacağını, Sengfelder, Kirkwood, Watson, Kennedy, Fobbs, Flagg, Fobbs gibi kaliteli silahlarıyla düşük farkla da olsa kazanıp play-off şansını devam ettiren taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.18
intobet Oranı: 4.91Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Venezia – Virtus Bologna İddaa Tahmini 29.05.24

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi 3. maçında Venezia Çarşamba günü saat 21:45’de …