Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 16.05.23

Günün İddaa Kuponu 16.05.23

Salı programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko : MS 1 – 1.70 (İddaa) & MS 1 – 1.89 (intobet)

Bu sezon lig ve Euroleague’de 3 kere karşılaştılar ve tamamında koç Itoudis, koç Ataman’a üstünlük kurdu. Burada, Sinan Erdem’deki son maçta ise, Euroleague sezonun ilk haftalarında 28 Ekim’de karşılaşmışlar ve Fenerhahçe 9 sayı farkla kazanmıştı. Fernerbahçe liderlik şansını sürdürebilmek, Efes de 3. sıraya yerleşmek adına galip gelmek isteyecektir ki herşeyden önce bu bir derbi ve iki takımın son yıllardaki rekabetini düşünürsek hazırlık maçı olsa bile ciddiye alacakları bir mücadele olacak diyebiliriz. Ancak Fenerbahçe’nin Olympiakos serisinden mental ve fiziksel olarak yaralı gelmesi, son maçta koç Itoudis ile Motley arasındaki tartışma ve Efes’in daha yeni bu sahada lider Telekom’u 15 sayı farkla geçmesi ibrenin onlara dönmesini sağlıyor. 

Oldenburg – Ludwigsburg : MS 1 (-4.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok, hatta denklik var diyebiliriz. Ancak sezonun son kısmında sergiledikleri form grafiklerine bakacak olursak Oldenburg’un açık ara önde olduğunu görebiliriz. Özellikle onların evlerindeki etkili performansı, Ludwigsburg’un evden uzakta varlık gösterememesi bu maçta ibrenin net olarak bir yöne kaymasını sağlıyor. 29 Nisan’da konuk edip 13 sayı farkla geçtikleri Ludwigsburg’u play-off’da da fazla zorlanmadan geçeceklerini, handikapı aşacaklarını düşünüyorum. 

Derthona Tortona – Trento : MS 1 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasına kağıt üstünde zaten ciddi farklar olmadığını serinin başında da söylemiştik. Ama açıkçası Trento’nun deplasmanda bu kadar iyi direneceğini tahmin etmek gerçekten zordu. İlk maçın stresini ve baskısını üstünden attığını düşündüğüm Tortona’nın bu kez taraftarı baskı değil, destek olarak arkasında hissederek Christon ve Harper liderliğinde bir tık daha rahat bir sonuçla, handikapı geçerek kazanacağını ve deplasmanda 2-0 ile gideceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.52
intobet Oranı: 5.21 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 09.06.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi yarı final serisi 4. maçında Anadolu Efes Cuma günü saat …