Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (2) 05.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 05.11.23

Pazar programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Granada – Real Madrid : MS 2 (-10.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde elbette net farklar var. Real her alanda rakibinden üstün bir takım ve Granada’nın şansına böyle bir güçlü bir rakiple haftaiçi Euroleague maçı oynamadıkları ve dinlendikleri bir zamanda karşılaşacak. Real’in kalan 7 maçta olduğu gibi kalite farkını ve geniş rotasyonun avantajını yine net olarak sahaya koyacağını, fazla zorlanmadan çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

UCAM Murcia – Manresa : MS 1 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.64 (intobet)

Puan tablosundaki denkliğin kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında da var olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Murcia’nın evindeki maçlarda sergilediği etkili performans, buna karşın Manresa’nın evden uzakta maç kazanmakta zorlandığını düşündüğümüzde ateşli taraftarını arkasına alacak olan ve haftaiçi Igokea’yı bu sahada 25 sayı farkla geçmiş olan, moralli Murcia’nın bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Handikapın da zorlanmadan geçileceğini düşünüyorum. 

Paris Basketball – Ada Blois : ÜST (167.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.67 (intobet)

Elbette Paris daha kaliteli ve daha geniş bir kadroya sahip. Bununla beraber evde oynayacakları için de ekstra avantaja sahipler. Ama rakibin aksine haftaiçi Avrupa kupası mesaileri de olduğu için fiziksel olarak kendilerini fazla kasmayacaklarını, yettiği kadar oynayacaklarını düşünüyorum. Bu durumun da savunmaya yansımasını bekliyorum. Blois tempoyu seven ve üretimde iyi olan bir takım. Hifi, Shorts, Malcolm, Ward gibi silahlara Barbitch ve Woodard ile karşılık vererek bize keyifli, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.46Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta programı Salı günü oynanacak maçlarla başlıyor. Ben de bu maçlara …