Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu (2) 21.07.22

Günün İddaa Kuponu (2) 21.07.22

Perşembe programının son bölümünde 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Fransa – Litvanya : ALT (142.5) – 1.58 (İddaa) & ALT (141.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünse de sahada oynanan basketbol açısından Fransa maçın favorisi. Ancak Litvanya’nın ne kadar direnebileceğini kestirmek güç, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. İki takımın da hücumda kısır performanslar sergilemesi ve Fransa’nın savunmadaki dominant performansı nedeniyle tercihimi toplam bareme göre alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

Portekiz – Almanya : MS 2 (-3.5) – 1.55 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Portekiz son maçlarda ciddi bir düşüş yaşamış ve rakiplerine çift haneli farklarla kaybetmişlerdi. Evet Cruz ve Prey bireysel anlamda gelecek vaadeden önemli isimler ama takımın geri kalanının seviyesi onlardan çok uzak. Almanya ise komple bir takım, elit seviyede oyuncuları yok ama Rataj, Baggette, Fru gibi istikrarlı üretim yapan isimlere sahipler. Bu maçta da bir adım önde olduklarını ve düşük handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İtalya – Çekya : MS 2 (+10.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.85 (Bets10)

Normal şartlarda İtalya kağıt üstünde maçın net favorisi. Ama açıkçası play-off maçında Hırvatlar karşısında hiç iyi görüntü vermediler, tam 16 sayı farkla ezilerek kaybettiler. Çekler ise Karadağ karşısında son topa kadar direnmişlerdi ve o direnci bu maça da taşımalarını beklemek yanlış olmaz. Hanzlik ve Svec liderliğinde İtalyanlar’ın da canını sıkacaklarını, kolay lokma olmayacaklarını yani handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: 3.77
Bets10 Oranı: 6.13Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim …